Jakieś grywalne MMO gdzie gra dużo polaków!

SkyGray nie zrozumial o co chodzi. Pisalem ze nie szukam gry z durnymi questami po czym po 2godz. zmarnowanego czasu dowiaduje sie od niego ze cala gra opiera sie na questach i bicie mobkow nie ma najmniejszego sensu. Mianowicie chodzi mi o gre gdzie jest tamiecos jak taski i gdzie mozna expic na mobkach i np lewelowac innych graczy.

Jeśli chodzi o w miarę proste gierki MMO, to Neverwinter lub Aion. Tera też jest ok, na EU jeśli wolisz PvP, na NA jeśli PvE.

GW2 ma całkiem przyjemne PvP, na którym można spędzić mnóstwo czasu, aspekt PvE też ma rozwinięty mocno, ale ja tam siedzę głównie na arenach/WvW, więc się nie wypowiem.

Ocenianie WoW'a przez pryzmat prywatów to jak jedzenie hamburgera, którego jedynym składnikiem jest sałata - polecam spróbować kiedyś globca.

Z Aionem czesto jest bug ze nie mozna odpalic klienta i support nawet nie wie jak to naprawic wiec olewa sprawe a na Barusie (PL) nie uswiadczylam duzo ludzi, w miescie glownym moze z 15 osob, przy robieniu zadań nikogo, party search na dungi 0 ludzi(miedzyserwerowy party search nawet nie ma ludzi)

Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Główne miasto to według Ciebie któro? Bo ja w głównym mieście widzę mnóstwo osób. Asmo/Barus

Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Główne miasto to według Ciebie któro?

Nie wprowadzam, gram to widze. Głowne miasta frakcji

Nie wprowadzam, gram to widze. Głowne miasta frakcji

Aha no faktycznie mało osób.

Główne miasta frakcji czyli które? Nie znasz ich nazw?

Polecam Guild Wars 2 bardzo wciąga, jest co robic :) za darmo możesz grać, a pozniej jak sie spodoba to kupisz sobie dodatek :) co tez nie jest drogi :). jak cos to pisz priv.

Aha no faktycznie mało osób.


Główne miasta frakcji czyli które? Nie znasz ich nazw?

Serio dajesz screen a international serwa? Czytac nie umiesz?

Reasumując, jest tutaj ktoś z Tery bądź Aiona by opisać te dwa tytuły? Chodzi mi o Crafting (czy jest problematyczny), styl gry, profesje (kim najlepiej grać), gdzie gra dużo polaków i to czy gra się opiera na nudnych questach czy można lewelować graczy np tak jak w Conquer Online lub Cabal Online?

No i przede wszystkim ktoś kto mógł by zaproponować wprowadzenie i wspólną grę? Ogólnie preferuje grę supportem ponieważ nie trzeba mieć dużo wkładu w grę by chodzić razem na hunty.

btw. skłaniam się bardziej ku Aionowi. Stąd moje pytanie, czy jest tam dubbing PL\EN? Bo wczoraj testowałem mega polskie Titan Siege i spotkałem tam głuchoniemych NPC przy których uczyłem się czytać z ruchu warg.

jak podobają ci się strzelanki to warframe bo darmowy gra dużo polaków nawet gra ma polski czat, jak nie boisz się kasy wydać to weź kup sobie destiny 2, jak koniecznie chcesz grę z polakami wow legion na serverze brunig legion, blade and soul też dużo polaków a sczegulnie że tam wchodzi nowy patch 13 z nową klasą.

Serio dajesz screen a international serwa? Czytac nie umiesz?

To jest Barus...jaki international? Ty w ogóle wiesz co Ty piszesz? Nie wiem o co Ci chodzi ale Rookie/International może o to Ci chodzi jest do 65 lvl podajże lol

Reasumując, jest tutaj ktoś z Tery bądź Aiona by opisać te dwa tytuły? Chodzi mi o Crafting (czy jest problematyczny), styl gry, profesje (kim najlepiej grać), gdzie gra dużo polaków i to czy gra się opiera na nudnych questach czy można lewelować graczy np tak jak w Conquer Online lub Cabal Online?
No i przede wszystkim ktoś kto mógł by zaproponować wprowadzenie i wspólną grę? Ogólnie preferuje grę supportem ponieważ nie trzeba mieć dużo wkładu w grę by chodzić razem na hunty.

 

btw. skłaniam się bardziej ku Aionowi. Stąd moje pytanie, czy jest tam dubbing PL\EN? Bo wczoraj testowałem mega polskie Titan Siege i spotkałem tam głuchoniemych NPC przy których uczyłem się czytać z ruchu warg.

Grałem kiedyś trochę w Tere, a w Aion'a gram od kilku lat. Lecz nie opiszę Ci obydwu gier ponieważ moja przygoda z Terą była krótka. Mogę Ci powiedzieć więcej o Aion'ie. Co chcesz konkretnie wiedzieć? Jeżeli chodzi o napisy/dubbing to w Aion'ie jest pełna polonizacja i dubbing.

no w porównaniu do Raiders of Icarus to Aion lezy graficznie. Jeszcze na starcie drzewa wyglądały jak czerwone karty z jakimś napisem.. Tera graficznie jest lepsza??? co sie wypowiecie na temat Archage?

no w porównaniu do Raiders of Icarus to Aion lezy graficznie. Jeszcze na starcie drzewa wyglądały jak czerwone karty z jakimś napisem.. Tera graficznie jest lepsza??? co sie wypowiecie na temat Archage?

http://forums.na.aiononline.com/na/showthread.php?t=30993

http://forums.na.aiononline.com/na/showthread.php?t=30993

sterowniki instalowane tydzien temu po formacie. Pozatym reszta grafiki zbyt cukierkowa.

Kwestia gustu :) w końcu jest ot gra fantasy mmorpg. Gramy w mmorpg po to żeby oderwać się od rzeczywistości. Jeżeli grafika w grze fantasy jest dla Ciebie zbyt cukierkowa. To zagraj z Glorie Victis albo poczekaj aż zrobią grę nie podstawię Gry o Tron xD

wpadłem na kolejne tytuły, powiedzcie mi cos na temat Royal Quest i Eloa Online

ja ci polece Lineage 2 nie jest to ciezka i skomplikowana gra i opiera sie Głownie na grindowaniu

Dobra, dziwi mnie to że olałeś Black Desert...

Primo: Robiąc questy zabijasz w ciul mobków i gra nauczy nawet największego (cenzura) bez angielskiego wszystkiego.

Sekundo: Grind, od cholery Polaków, od cholery ludzi, grafika nie jest cukierkowa, masz piękne widoki, otwarte pvp gdzie i kiedy chcesz, kamuflaże, prosty enchant (wkładasz kamyki, upgradeujesz kamykami, polepszasz "rarity" kamykami)

Trio: masz pełną swobodę, idziesz, rozmawiasz z npc to się uczysz od nich czegoś, farmisz skill pointy jak w Silkroad, na 1lvlu możesz ubrać topowe rzeczy i wszystko ściągać na strzała, gra do niczego Cię nie zmusza.

Ps. Apropo Aiona to kolego, wypowiedz się jak to wygląda na tym Barusie :D może i bym wrócił, ile mniej więcej ludzi online itp :)

Co do Riders of Icarus zastanawiam sie miedzy priest a wizard. Jest problem z priestami na end game? I jaki serwer

Koroshimo jeżeli chcesz zagrać priestem bardzo chętnie pomogę Ci ogarnąć grę i eq priestow jest mało :P pw jak coś

Eloa Online

Jeśli masz na myśli tą grę https://mmorpg.org.pl/gra/eloa to https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/jednego-hack-n-slasha-mniej-eloa-online-zamyka-serwery

Ps. Apropo Aiona to kolego, wypowiedz się jak to wygląda na tym Barusie  może i bym wrócił, ile mniej więcej ludzi online itp 

A co chcesz dokładnie wiedzieć, pytaj :)