Jakieś MMO do popykania w pracy

Cześć!
Poszukuję jakiejś ciekawej gry mobilnej (najlepiej coś w stylu afk RPG) do poklikania w pracy.

Nie przeszkadzają mi jakieś mikropłatności. Super gdyby gra była w uniwersum naruto/Pokemony. Bardzo podobał mi się monster park lub gry w stylu league of angels.
Napiszcie też jeśli macie jakieś inne ciekawe propozycje.

Mirage Realms - chodzisz klepiesz moby, klasyczne RPG. Jeśli chcesz bardzo afkować to bierzesz kina, im wyższy level tym dłużej stoisz na jednym mobie, choć polecam spróbować też inne klasy :wink:

Obecnie tylko Android w sklepie google play lub z oficjalnej stronki: https://www.miragerealms.co.uk/devblog/play/

Tutaj jest nasz discord Polskiej Społeczności:


Na kanale #dla-nowych można pytać i prosić o pomoc w ogarnięciu gry :wink:

6 września ma być duży update z nowym silnikiem.
teehee

ps. zapomniałbym, nie ma p2w niestety :stuck_out_tongue:

Wygląda zachęcająco, szansę dostanie na pewno.

1lajk

W którym momencie Albion to gra afk-mmo do pracy?

1lajk

idle champions of forgotten realms

O coś w stylu którego szukam! Na pewno sprawdzę! Dzięki!

  • Melvor Idle
  • Legends of Idleon

Może jeszcze:

  • Knighthood

  • Nonstop Knight

  • Questland

  • Darkness Rises - po jakimś czasie też jest trochę Idle

1lajk

Polecam Ragnarok Eternal Love

Rozbudowa postaci to niekonczaca sie zabawa. Naprawde mnostwo contentu do ogarniecia. Jest duza polska gildia do ktorej zapraszam.

Codziennie dostajemy pule czasu (combat time) do wykorzystania, mozna stackowac go do 3 dni, farmienie oczywiscie afk jak najbardziej ale dla aktywnych graczy sa mini bossy co pol godziny albo mvp bossy co 2h, wiec bycie aktywnym daje lepsze korzysci

1lajk

Może nie do końca w stylu o którym piszesz, ale w idle-afk się wpisuje, może afk arena? Jak nie zależy ci na byciu top of the top, to spokojnie powinna przypasować, przyjemnia gierka, do poklikania.

2lajki

Jak to ściągnąć i zainstalować?

Da się grać na emulatorze?

W sklepie wpisujesz Ragnarok M: Eternal Love i sciagasz. Na emulatorach standardowych typu Nox dziala, duzo osob gra na pc.

Jak potrzebujesz wiecej info to uderz do mnie na dc

Jagdenzo#0369

a w pracy to się nie pracuje? :smiley:

Czasem, jak się siedzi na długi meetingach to można w coś tam poklikać :wink:

Pracuję jak dziki!

1lajk

Runescape, 1100 godzin rozegranych w 4 miesiące.
Oczywiście praca na pełen etat w tym samym czasie.clapcalp

Update z 13 marca - 11 miesięcy, 2700 przegranych godzin.

Też polecam rs

Mir4 jak ci auto nie przeszkadza

Runescape, przy czym rs3 ma więcej contentu i więcej możliwości grania semi-afk.

ewidentnie szukasz gierki Idle a najlepsze gry tego typu to Idle Champions które już się tutaj przewinęło oraz shop titans, klikasz idziesz pracować, klikasz idziesz pracować, gier idle jest pełno jednak większość z nich posiada absurdalnie mało czynności do robienia w 1 dzień (system energii) jednak Idle Champions i ShopTitans pozwalają ci na ciągłe progresowanie w obie gry udało mi się coś tam osiągnąć więc mogę podzielić się dobrą radą najlepiej na DC Gizorro#6060

Ragnarok
Runescape
Ewentualnie daj sobie spokój ze standardowymi grami w pracy. Sam pracuję przed komputerem i jak jestem w pracy to nie mam ochoty na gierki. Po prostu staram się dać wytchnienie oczom.
Z gier logicznych polecam kostkę rubika. Jesli załapiesz jak się gra, to wciaga.
https://www.kostkirubika.pl/

Zobacz sobie kostki na tej stronie