Jakieś propozycje?

To polecam kupić jak chcesz grać dłużej ;0

Hej,
Myślę, że dobrą opcją będzie dla Ciebie Valnir Rok :wink: Szukam kogoś do wspólnej gry :slight_smile:
Jeśli jesteś zainteresowany odwiedź “Valnir Rok Polska” na Facebooku i dołącz do grupy :slight_smile:

Zwłaszcza, że często robili i pewnie jeszcze będą robić promocje na grę. W promocji jest po 20zł. A to mały wydatek skoro ci się spodobało BDO : p

Valnir Rok po recenzji nie wydaje się grą dla mnie, nie szukam survivala, tylko typowego mmorpg, możliwe iż za długo przesiedziałem na grach typu moba/fps i dlatego ciężko jest się w coś wciągnąć, aczkolwiek chciałbym spróbować, tylko musi być to przyjemna gra dla niedzielnego gracza.

Valnir Rok to nie tylko survival, ale również RPG i całkiem niezły sandbox ze sporą ilością wyzwań :wink: Co prawda brakuje mu jeszcze do większych tytułów takich jak GW2, WoW czy Warframe, jednak Ja postanowiłem dać mu szansę i zanurzam się w świat gry coraz głębiej :slight_smile: Często są dodawane aktualizacje, które widać gołym okiem, gra ma potencjał tylko potrzebuje więcej graczy, aby wykorzystać go w pełni.
P.S.
Grę prowadzisz swoim tempem i nie ma w niej wyścigu szczurów, więc myślę, że mimo to mógłbyś spróbować :wink:
Jeśli chcesz zerknij jak to wygląda w rzeczywistości :wink: Stream z Moją Lubą :slight_smile:

zamierzam zaczac grac w BDO jaki serwer polecasz i jak Cie znalesc w DBO?