Jerzu 2 utwory

Dzień dobry :D

Zmartwychwstałem jak widać.

Mój nowy projekcik muzyczny:

Soundcloud - 2 kawałki

Zachęcam do oceniania, słuchania, komentowania.

Jeśli się spodoba to mogę podesłać mp3. Rozpowszechnianie jak najbardziej wskazane.

I (j/w) jeśli się spodoba to zapraszam do lajkowania na fb: Jerzu Facebook Klik Klik

Pozdrawiam :)

Przesłuchałem oba kawałki i mogę powiedzie, że mi się nie podoba. Jak dla mnie całkowicie nietrafione zmixowane utwory.

Mi również się nie podoba. Zmixowane utwory odpychają się strasznie. Czuć opór w uszach jak się tego słucha :)

Przesłuchałem oba kawałki i mogę powiedzie, że mi się nie podoba. Jak dla mnie całkowicie nietrafione zmixowane utwory.

Mi również się nie podoba. Zmixowane utwory odpychają się strasznie. Czuć opór w uszach jak się tego słucha 

Na pewno słuchaliście tego co jest w pierwszym poście? Całkiem nieźle to brzmi.

Na pewno słuchaliście tego co jest w pierwszym poście? Całkiem nieźle to brzmi.

Od razu napisz, że mamy downa. Widzisz u niego na profilu jakieś inne utwory? Może powiesz mi, że włączyłem te z kanałów które on śledzi?

Wyraziłem moją opinię na temat tych mixów i według mnie całkowicie nie pasują do siebie wybrane utwory. Gryzą się jak dwa chomiki w walce o terytorium ^.^.

Panowie widać mamy odmienne zdanie na temat miksowania i remiksowania.

Otóż to nie są dwa utwory połączone w jeden, a podkłady (to, co słychać pod wokalem) są stworzone nuta w nutę, pauza w pauzę przeze mnie.

Żadne loopy, ani fragmenty innych utworów poza oryginalnymi wokalami nie zostały użyte. (do niedowiarków mogę podesłać projekt do wglądu)

Nie podoba się - ok nie każdemu musi, ale stawiałem na zatrzymanie klimatu oryginałów, a nie zrobienie remiksu dance z kawałka dance czy pop.

Pomijając to, chciałem zrobić coś nowego. Jednak jak widać trzeba lubić takie klimaty.

Dzień dobry :D

Zmartwychwstałem jak widać.

Mój nowy projekcik muzyczny:

Soundcloud - 2 kawałki

Zachęcam do oceniania, słuchania, komentowania.

Jeśli się spodoba to mogę podesłać mp3. Rozpowszechnianie jak najbardziej wskazane.

I (j/w) jeśli się spodoba to zapraszam do lajkowania na fb: Jerzu Facebook Klik Klik

Pozdrawiam :)