Jonathan Strange & Mr. Norrel

Ktoś oglądał? Jak wrażenia? Wygląda na to, że BBC potrafi zrobić mega klimatyczny serial.

Myslałem że nie będe maił co oglądać a ten wygląda ciekawie i mój klimat. Jak skącze Jessice Jones to biorę się za niego.

Ano widzisz, British TV też potrafi ładnie zaskoczyć : >

Ano widzisz, British TV też potrafi ładnie zaskoczyć : >

Potrafi ladnie zaskoczyc? Przeciez brytyjczycy robia najlepsze seriale, u nich nawet taka produkcja na "odwal sie" robiona kilka tygodni trzyma poziom, a seriali pokroju Utopii, czy Black Mirror prozno szukac gdziekolwiek indziej.

Co do Norrela... jezeli spodobal Ci sie trailer, to na samym serialu rowniez sie nie zawiedziesz. Bardzo solidnie zrobiony z fajna obsada i specyficznym klimatem. Historia moze nie powala, ale jezeli ktos lubi tego typu klimaty- warto.

Nie jestem fanem seriali, do gustu przypadł mi na pewno supernatural no i może merlin, oglądałem też troszkę innych, ale tytułów już nie pamiętam. Mimo to wygląda to ciekawie, myślę, że spojrzę, może akurat mi się spodoba :D

Wiesz co, ja juz ogolnie serial obejrzałem i chciałem troszkę podyskutować. Szczerze mówiąc nie sądziłem że będzie to aż tak dobre.

Ktoś oglądał? Jak wrażenia? Wygląda na to, że BBC potrafi zrobić mega klimatyczny serial.