Junglowanie dla początkujących

Witam gram od pewnego czasu w Dote (około 150 meczy ) i ani razu nie widziałem kogoś na jungli i mam takie pytanko : Czy w Docie w ogóle można grać na jungli ?

Jeśli tak to może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób grać ? To jest :

1)Jakie obozy atakować (co mecz w obozach są inne potwory albo mi sie zdaje )

2)Kim grać

3)Co za itemy powinienem składać

Z góry dziękuje za odpowiedź

Jest duzo junglerow, polecam poszukać nadotafire bodajze buldow, z tego co pamietam bo dawno nie gralem to fajnymi junglerami sa ursa, nature prophet i chyba lifestealer/bloodseeker

Oczywiście ze można grać w jungli.

Obozy najlepiej atakować najpierw te w których są 4 słabsze mobki, a dopiero potem atakować te po 3 silniejsze.

Grać możesz postaciami które maja jakieś skille które przywroca Ci hp albo będziesz mógł wziąć któregoś mobka pod swoją kontrolę i nim tankowac.

Lifestealer (kradzież HP), Bloodseeker (HP za zabójstwo), Furion (przyzywanie drzew), Ursa (skill który daje szybsze ataki).

To tylko przykłady bo jest jeszcze trochę junglerow.

Itemy różnie. Proponuje żebyś raczej wybrał sobie najpierw jakiegoś junglera i zapoznał się z jakimiś gotowymi schematami.

Pograsz trochę gier i powoli ogarniesz grę nimi. ^^

Okej a ma ktoś pomysł na dobrego junglera dla początkującego XD ?

Doom jest dobry, bo on zabiera skille mobkom, więc dobrze nim wilki zabić i od nich wziąć.

Doomem nie lubie grać jak mam być szczery może coś innego :) ?

Moim pierwszym junglerem był Lone Druid i nie żałuje wyboru :)

A co powiecie o Lycianie nadaje sie ?

Bloodseeker jest ławy oraz Furion. (Nature Prophet?)

Bloodseekerem nie będziesz miał problemu ze stałym poziomem HP, a Furionem możesz łatwo doganiac przeciwników oraz szybko zmieniać sytuacje podczas ganku na twoich sojuszników.

Okej jeszcze jedno pytanko możę mi ktoś objaśnić gdzie znajde obóz słabych stworków XD ?
Edit: Znalazłem mape na internecie

Temat do zamknięcia

Naprawde poczytaj sobie poradniki na necie bo jungla w dota > lol, w docie masz cos takiego jak stacking i pulling ktore bardzo zmieniaja sytuacje

Zamykam na prośbę autora.

Witam gram od pewnego czasu w Dote (około 150 meczy ) i ani razu nie widziałem kogoś na jungli i mam takie pytanko : Czy w Docie w ogóle można grać na jungli ?

Jeśli tak to może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób grać ? To jest :

1)Jakie obozy atakować (co mecz w obozach są inne potwory albo mi sie zdaje )

2)Kim grać

3)Co za itemy powinienem składać

Z góry dziękuje za odpowiedź