Juz nie wiem

Juz chyba pytam sie 5 raz… Skonczylo sie na klotni… Mam nadzieje ze teraz tak nie będzie. Ludzie co mam robic???
Czekac na WoW Classic czy Grac w GW2
Podajcie wady i zalety oby dwoch gier a na końcu napiszcie co byscie wybrali
Z gory dzięki

Tylko kłótnia znów wyniknie bo jeden może uważać coś w danej grze za zalete, a ktoś inny za wadę. Moim zdaniem w poprzednim temacie miałeś większość opisane. W GW2 możesz grać prawie za free tylko, że nie wejdziesz na miejscówki z dodatków i masz małe ograniczenia. W Wow’ie możesz kupić kupić abonament za 13€ i grać przez miesiąc, aż do najnowszego dodatku czyli max 110lvl, później kupić trzeba BfA i dalej płacić abo. Zagraj sam i spróbuj.

Wlasnie chodzi mi o to ze chce zakupic dodatek do gw2 pof i hot albo placic abo z wowa ale ludzie mowia żeby teraz nie grac w azeroth tylko czekac na classica no a nie wiem jak ale tak jakos lubie wowa i gw2 tez ale mam straszny dylemat. W ff xiv nie gralem i nie zamierzam grac. Dla mnie ta gra jest jak chinski mmorpg na telefon. Wow juz ma te cos w sobie, stare lata ma ale swoj urok takze. GW2 natomiast nie jest tak stary jak wow ale dl nie ktorych jest gorszy od wowa. Właśnie chodzi o te zakonczenie progressu chociaz nie ktorzy mowia ze go wcale nie widac a inni mowia odwrotnie. W wowie ponoc go nie ma ze czuc progres i masz z tego satysfakcje inni natomiast mówią ze w wowie licza się mounty raidy i to w sumie wszystko a w gw2 juz tak nie ma ponoc. I wlasnie chce jednej dobrej odpowiedzi w co bardziej oplaca się grac jedni mowia ze w gw2 ze wzgledu grafiki lepszego combat systemu i ogolnie całej gry a kolejni mowia ze lepiej grac w wowa poniewaz ma swoj stary urok czuc progres wiecej ras i klas i również ogolnie calej gry. Wiec oczekuje tej jednej szczegolnej odpowiedzi.

Czy raczej lepiej zainwestować w eso

Nie wiem. Ja płace abo w FFXIV, WoW’ie i ESO oraz mam GW2 z dodatkami. Gram na co mam ochotę w dany dzień.

1lajk

Mamy za Ciebie wybierać w co grać będziesz przez xxx czasu #CałeŻycieZaRączke xD

1lajk

Ja uważam, że te całe pytania/dylematy to jest trollowanie w żywe oczy…
Ty się nas pytasz, w co tobie będzie się lepiej grało ?
A czy przy kasie pytasz się innych klientów, które condomy lepiej wybrać (bo nie jesteś pewien…) ? Czy xl, czy small, bo xl może być jednak za duże ? Tak, tak - ja tam biorę xl, ty też bierz xl… a tu h*j… połowa gumy ci zwisa…

1lajk

Dokładnie i to 5x też uważam że gość to jakieś multi aby tylko gównoburza była bo konto od 21 marca i pisze tylko tematy o tym samym XD