Kai - niski dmg

Cześć. Mam Kaia aktualnie na 78 poziomie. Mój dmg to zaledwie 12442. Proszę o jakieś rady w co zainwestować żeby wyciągnąć przynajmniej te 14-15k bo nawet gdybym zmienił broń to i tak będę od tego daleki.
Moje eq:
- nighthawk xgun 2* +6
- royal knight helmet 2*
- royal knight armor 3*
- royal knight pants 3*
- ingkells gauntlets 2*
- ingkells boots 3*

Do tego jakieś tanie kolczyki i pierścienie. Zdaję sobie sprawę, że "szału ni ma" dlatego proszę żebyście pomogli dobrać jakiś zestaw, który trochę zwiększyłby statystyki. Od razu przymijmy, że na 80 nie będzie mnie stać na broń za +/- 30 milionów. Do wydania mam jakieś 8,5 miliona. Z góry dzięki za propozycje!

Ew. może jakieś porady odnośnie zarabiania kasy? Bo liczyć na szczęście, że akurat z krakena poleci coś dobrego to nie dla mnie :D

PS. jak w ogóle można wyciągnąć z itemów ponad 20k dmg tak jak co niektórzy na 80+. Dla mnie to jakiś kosmos :D

Xgun zapewne bez scrolli. Straj sie porobic Title. Radze ostro przyfarmic i darowac sobie eq na 70 i zaczac mocna farme na 80. Na 70 mialem 3x everlasting i 2x apocryp. Do tego thunderbolt +9(Valor + Impending ES).

Co do kasy to jak zawsze. Kraken fangi, Lakiora fangi, Maelstromy. Dalej nie wiem bo niegram od pol roku a pewnie sporo sie pozmienialo.

Też sporo nie grałem, ale widać od razu, że całe eq do wymiany. Na eq na 80 lv nie zarobisz bez dobrego eq na 70 jeżeli nie możesz hostować, więc trzeba najpierw tym się zająć.

Polecam taki set mieszany:

Apocryphal Bascinet 2*/3*

Heavy Nighthawk Armour 3*

Heavy Nighthawk Pants 3*

Apocryphal Boots 3*

Apocryphal Gloves 3*

Broń wiadomo któraś z najlepszych z 70 lv na jakimś porządny +, ze scrollami

Do tego porządna biżuteria, porobione titles na STR i będzie ok.

Na Hurku mam taki właśnie set mieszany, biżuterię na 70 lv ze scrollami Significant i jakimś tam jeszcze, broń 70+11 i mam równiutkie 17k ataku. Kaiem tyle nie zrobisz bo Hurk ma lepsze bronie, ale 15 wyciągniesz, może 16 ze scrollami.

Ale lepiej napisz na forum vindictusa, bo nie grałem dosyć długo.

Z resztą masz market, masz też strony z itemami i setami w necie, wystarczy zaplanować eq i farmić, ewentualnie popodglądaj innych kaiów lepszych od Ciebie.

Cześć. Mam Kaia aktualnie na 78 poziomie. Mój dmg to zaledwie 12442. Proszę o jakieś rady w co zainwestować żeby wyciągnąć przynajmniej te 14-15k bo nawet gdybym zmienił broń to i tak będę od tego daleki.
Moje eq:
- nighthawk xgun 2* +6
- royal knight helmet 2*
- royal knight armor 3*
- royal knight pants 3*
- ingkells gauntlets 2*
- ingkells boots 3*

Do tego jakieś tanie kolczyki i pierścienie. Zdaję sobie sprawę, że "szału ni ma" dlatego proszę żebyście pomogli dobrać jakiś zestaw, który trochę zwiększyłby statystyki. Od razu przymijmy, że na 80 nie będzie mnie stać na broń za +/- 30 milionów. Do wydania mam jakieś 8,5 miliona. Z góry dzięki za propozycje!

Ew. może jakieś porady odnośnie zarabiania kasy? Bo liczyć na szczęście, że akurat z krakena poleci coś dobrego to nie dla mnie :D

PS. jak w ogóle można wyciągnąć z itemów ponad 20k dmg tak jak co niektórzy na 80+. Dla mnie to jakiś kosmos :D