Kamera/Rejestrator dźwięku

Witam. Potrzebuje kamery no nagrywania gry na instrumencie. Sam nie wiem czy ma to być kamera z wbudowanym mikrofonem czy może oddzielnie. Obraz wystarczy w 720p. Materiał będzie leciał na YT . Co do budżetu to jest ograniczony a ja sam nie jestem profesjonalnym graczem więc nie wiadomo czego nie potrzebuje ;) Jakieś podpowiedzi?

Zakładam, że masz instrument elektryczny.
Proponowałbym Ci odłożenie troszkę pieniędzy i kupno interfejsu - podpinasz do kompa i nagrywasz bezpośrednio sygnał z gitary, potem możesz nałożyć na to wszelakie efekty i zrobić bardzo fajnej jakości cover/nagranie. Do tego dokupić jakąś kamerkę budżetową i zestaw gotowy. Koszt interfejsu to około 300-400 zł (ja swój kupiłem za 400 akurat, ale na necie można taniej), obraz możesz nawet nagrać kamerą w telefonie. Sam kiedyś dużo coverów nagrywałem i żałuje, że od razu nie kupiłem interfejsu, tylko bawiłem się w kamery

Mam skrzypce klasyczne ^^ W sumie mogłem to od razu napisać.

Instrumenty klasyczne nagrywa się dość ciężko, wymaga to więcej sprzętu, niż w przypadku instrumentów elektrycznych. Z mikrofonów powinieneś szukać czegoś z gatunku AKG C 411 L, aby była dobra jakość. Oczywiście, możesz spróbować nagrywać dźwięk z jakiejś kamery lub dedykowanego do niej mikrofonu, ale to nigdy nie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Witam. Potrzebuje kamery no nagrywania gry na instrumencie. Sam nie wiem czy ma to być kamera z wbudowanym mikrofonem czy może oddzielnie. Obraz wystarczy w 720p. Materiał będzie leciał na YT . Co do budżetu to jest ograniczony a ja sam nie jestem profesjonalnym graczem więc nie wiadomo czego nie potrzebuje ;) Jakieś podpowiedzi?