Kanał na youtube z cyklu gdzie expic tibia

Siemanko ostanio zacząłem nagrywać playliste z cyklu gdzie expić w tibii. Aktualnie gram rpkiem. Na youtube dopiero raczkuje. Przydałaby się jakaś widownia. Zapraszam do oglądania.
Nazwa kanału: Tibijskie Streamogranie
Najnowszy film: https://youtu.be/9jbun3X4WYU
Subskrybując ratujesz noobka przed pk! :smiley:

Fajny exp od 50 lvl dla RP’ka, a na filmiku bijesz wyremki na 75. Grimvale to samo - niby od 50 poziomu, a latasz tam na 100 i pokazujesz jak bić. Po chuju fest takie nagrywanie. Też mogę pokazać swoim 230 ED’em jak bije Ancient Scaraby na czilku, dać w tytule od 50 lvl i jazda. Problem w tym, że tam się faktycznie expi od 50 poziomu, ale biegać trzeba zupełnie inaczej niż np. na takich 70. Dokładnie taka sama sytuacja jest i tutaj. Palkiem na 50 poziomie nie pobiegasz tak na wyrmach lajtowo, bo klapsy za 1/3 hp dostajesz. Dwa masz na twarzy i możesz zejść jak klocuszek lego. Nie mówię już nawet o Grimvale, gdzie tam na hita można polecieć na takim lvlu :> Tam prędzej się fire bombke pod siebie rzuca i tak palki tam nakurwiają.

Masz duzo racji. Jak wrócę z pracy zmienię opisy na aktaulny level jakim tam expilem. Mialem takie intencje ze jak ktos szuka miejscówki do expa na 50 levelu to trafi na moj filmik i moze sobie powoli tam expic. Skoro mam ten 100 level to ciezko mi nagrac z perspektywy 50tego a pamietam ze na tych levelach tam zaczynałem. Oczywiscie tak jak tlumaczysz na 50 lvl grimvale z fire wallem ale o tym wspominam tez na filmie.

Jak masz 100 poziom, to idź nagrywać coś, co się nadaje właśnie od tego 100 poziomu i wszyscy będą zadowoleni.

Najnowszy filmik. 130 rp asura palace w full th