[Kanał Twitch i Youtube] 4thKarii

Witam D:

Jestem Karolina i zdarza mi się czasem streamować (nałogowo 4,5 razy w tygodniu).

Aktualnie przesiaduję przy Hearthstonie i Diablo III, ale fantazjuję o drugiej becie Mu Legend i to Mu właśnie zawładnie mym kanałem już pod koniec lutego <3.

Jeśli masz złą passę z kartami wbij na mój strumyk - ze mną niemal nie da się przegrać.

Kanał krówki Karii

ave.png

Zapominam odzywać się, gdy robię strima, ale tak poza tym to próbuję swych sił w starciu z Youtube :D.

To moje pierwsze nagranie nie będące lajwem ever :)

Pozwól że skomentuje. Strumień tak patrzyłem przez chwilę dosłownie, bo jakoś mnie nie wciągnął. Nudno, sztampowo, nie masz wiele do zaoferowania ponieważ i nie grasz jakoś dobrze ciekawie i nie mówisz nic ciekawego. Masz jedną niezaprzeczalną zaletę - jesteś kobietą. Poza tym null. Nie wiem jak inni (rycerze na białych koniach od dotacji), ale mnie w strumieniu interesuje komentarz, co dana osoba ma do przekazania o tym nad czym siedzi. Może porusza jakieś ciekawe kwestie, może ma coś do przekazania, a może zwyczajnie gra na światowym poziomie, że aż miło patrzeć. Ty niestety nie wybijasz się w żaden sposób na tle konkurencji.

Na yt jest w zasadzie to samo, materiał jest o niczym. Biegasz, robisz to samo co na strumieniu, czyli nic. Z tym że na yt o ile nie prowadzisz archiwum dla strumieni, to jednak trzeba chcieć przekazać cokolwiek. Grając postaraj się przekazać jakąś informacje na temat gry w którą grasz, opisuj co się dlaczego dzieje, zachęć do gry, cokolwiek. Rób coś innego niż na strumeniu.

Ogólnie radziłbym popracować nad treścią, ponieważ może i złapiesz paru napalonych mężczyzn co będą myśleli że zbawią świat wspierając Cie, ale poza nimi nie zbudujesz ciekawej widowni, jedynie klakierów liczących na coś od Ciebie.

Witam D:

Jestem Karolina i zdarza mi się czasem streamować (nałogowo 4,5 razy w tygodniu).

Aktualnie przesiaduję przy Hearthstonie i Diablo III, ale fantazjuję o drugiej becie Mu Legend i to Mu właśnie zawładnie mym kanałem już pod koniec lutego <3.

Jeśli masz złą passę z kartami wbij na mój strumyk - ze mną niemal nie da się przegrać.

Kanał krówki Karii

ave.png