Kanał YT o kosmosie i ciekawostkach

Witam, zacząłem robić filmy na temat kosmosu i różnych ciekawostek, to dopiero początki, więc pewnie robię błędy, ocenilibyście proszę moją prace?
Co mógłbym poprawić?
Tutaj dwa filmy przykładowe:

Po pierwsze lepiej tego greenscreena zrób, bo masz kwadratową głowę w momencie gdy wchodzi to, by ktoś zasubskrybował. Po drugie za mało filmu w filmie. Mnie na przykład odrzuca oglądanie obrazków. Zrób lepszy research, poszukaj ciekawych filmów na temat o którym opowiadasz. Po prostu oglądanie slajdu obrazków jest dla mnie bez sensu. Pierwsze filmy zrobiłbym na twoim miejscu krótsze i bardziej intensywne, ja prawie zasnąłem.

W większości filmów są animacje a nie obrazki ale masz racje. Musze też dopracować green screena.

Tak, ale po prostu to nie wnosi nic do przedstawianej historii. Gdybym ja na przykład robił filmy o ufo to raczej był dodał jakieś ciekawe ujęcia, zbliżenia niż po prostu obrazek, czy animacje. Możesz mówić tez trochę szybciej i popracować nad dykcją, ale jak na początek to jest git.

A jak dźwięk? Chodzi mi o mikrofon, kupiłem pojemnościowy a wcześniejsze filmiki nagrywałem starym mikrofonem, np tu:

Tutaj jeden z ciekawszych filmików, prosze o ocene

https://www.youtube.com/watch?v=XLlKc_fPsVA

fil został usunięty

Mordo chyba Ci konto spadło za kupowanie łapek, dziwnie to wygladalo gdy pod jednym filmem miales 120 views a 168 lapek w gore XD