Kanał YT, początki są trudne

Witam, z tej strony Avenes chciał bym Was prosić o ocenę mojego kanału YT co robić aby lepiej to wyglądało.

Poszła łapka w dół. Pozdro.

A ja bym nie grał w metina i nie liczył na karierę jakiegoś letsplayer’a w metinie. Przecież tam są takie wałki zwłaszcza na tych privach że masakra. Rozumiem ten wom jest spoko pograłem chwilkę ale dla mnie i tak ta gra ma swoje lata za sobą. A tak naprawde mało kto ma szacunek do metino youtubowych szmat, zwłaszcza tych z naszego kraju, którzy sprzedadzą każde gówno byle zdobyć kasę za odcinek.
Chyba że chcesz mieć widzów 7-12 lat to im rób śmieszne giwełeje na kodziki, ale bez znajomości ich nie dostaniesz.
Wg mnie ta gra to temat spalony na kanał. A druga sprawa że masz średnie predyspozycje a w dodatku na hardzie musiałbyś ostro grać żeby cokolwiek mieć do pokazania w filmie.
Jeśli się już uprzesz to zajrzyj do sabala, gdzie pokazał to co zyskał np w 24 godziny ciągłej rozgrywki. Jaki jest taki jest, ma swój świat i swoje kredki i trociny w cymbale, ale jego film idealnie pokazuje ile się trzeba orobić na takim serwie :slight_smile:

1lajk

Film jest niedostępny czy to coś u mnie siadło? xD