Karate Kyokushin :D

Siema,

Zapewne ktoś z tego forum (przynajmniej jedna osoba) trenuje tą sztuke walki. Jakie macie osiągnięcia? Jakie macie kyu?

Ja mam 5 kyu i wieele osiągnięć :D

A wy?

A w jakim mieście trenujesz? xD

Nie trenuję tylko oglądam, dla fanu wrestling, a tak od czasu do czasu MmA jak źle wpisałem to sorka ;).

Pisałem o karate kyokushin.... Czytaj dokładnie.

0j tam szczegół :D.

Ja ćwiczyłem miałem 8.3 Kyu. Pare medali z walk i z kata, ale już sobie odpuściłem.

Ja ćwiczę od 1.5 roku. Niesty przez częste choroby dopiero 9.1 kyu ;/ 1 medal za walki (3 miejsce na 20 cuś).

A tak wgle jeśli podałeś prawdziwy wiek (11lat) to kłamałeś bo musiałbyś mieć na 7 kyu co najmniej 14 lat -.- a co dopiero na 5

Ja od urodzenia trenuję Ucie-Kaido.

Technika jest skuteczna bo do tej pory złapali mnie tylko raz i tylko dlatego że było ich 4-ech

Ja ćwiczę od 1.5 roku. Niesty przez częste choroby dopiero 9.1 kyu ;/ 1 medal za walki (3 miejsce na 20 cuś).A tak wgle jeśli podałeś prawdziwy wiek (11lat) to kłamałeś bo musiałbyś mieć na 7 kyu co najmniej 14 lat -.- a co dopiero na 5

Uuu to ładne macie ograniczenia wiekowe :) Nie, nie kłamie. Mam 5 kyu i 11 lat.

Ale gdzie trenujesz?

@e Mam znajomych w sekcji z Opola i tak pasy lecą jak szalone :D

Nie możliwe żeby mieć 5 kyu musiałbyś ćwiczyć jakieś 6 lat, a całe kyu zaczynają się dopiero od 14 lat. Więc coś kręcisz. Może takie podstawowe pytanie. Wymień przysięgę dojo. To trzeba umieć na każde kyu.

Ja trenuję od drugiej podstawówki i mam zieloną belkę "dopiero". Za jakiś rok będzie zielony, mówię Wam.

Może takie podstawowe pytanie. Wymień przysięgę dojo. To trzeba umieć na każde kyu.

Wiesz co? Przecież jeśli kłamie to może nawet skopiować treść z internetu :)

A ja trenowałam karate tradycyjne :) skończyłam z brązowym pasem 1stopnia, bo miałam za dużo nauki w liceum. :-(

12sty rok 2kyu wicemistrz polski

Przy którym pasie atak traktuje sie jak atak z bronią białą? Wiem ze w Tekłodno tak jest ;d . Koleś napadł znajomego ten mu coś tam połamał i teraz płaci rente chorobową ... lol yepac system

nie przy ktorym pasie tylko po 10 latach treningu

Ja trenuje w Jaśle, kyokushin-jaslo.pl

mam Kyu 5.1, ale jest traktowane jako piąte :D

Ćwicze 4 lata.

Piotra Szeligowskiego zapewne znacie?

Grzegorz Sawczuk? Kojarzysz? On mnie uczył. A jakie kata robiłeś na zawodach jeżeli piszesz, że masz pare osiągnięć?

Ja? Pinany, 1,2,3