Karcianka Dla Początkującego

Witam, poleciłby ktoś jakieś gry karciane dla początkującego ? Po prostu chciałem się nauczyć grać tego rodzaju gier i dla fanu, bo mam ferie :D

Czego oczekujesz od karcianki? Bo jak chcesz coś prostego to sprawdź Hearthstone'a

Trochę dziwne pytanie :D Czego oczekuję ? Nauczyć się gry w karcianki przynajmniej na poziomie ogarniania która karta służy do czego i umieć jakieś strategie taktyki czy jak to tam można jeszcze nazwać ... nie od razu jakiegoś tam mistrza gry :) Dzięki za propozycje tak poza tym :)

Tak jak kolega wyżej. HS to gra dla zabicia czasu i chyba najkonkretniejsza karcianka obecnie. Oczywiście to nie jest gra na długie godziny, ale 2-3 gierki na dzień można zagrać.

HS jest po polsku (jesli masz problem z jezykiem), jest łatwy i przyjemnie sie w go gra, dodatkowo złoto zarabiasz w grze i spokojnie mozna sie latwo wybic (szczescie ) tez jest potrzebne, ale to w wiekszosci gier.

Ok mam nadzieje że w HS jest jakiś tutorial dłuższy albo uproszczenie dla początkujących typu gra z botami ? ;d

Jest, zanim zaczniesz grac z graczmai musisz pokonac pare komputerowych przeciwników przy cyzm sie uczysz co i jak, pozneij masz karczmarza jesli pokonasz go odblokowuja ci sie nowi bohaterzy, a za pokonanie go w trybie experta dostajes 300 golda :) Codziennie o 2 w nocy pojawia sie nowe zadanie do wykonania, za 40 golda, 60 i 100 (rzadko, ale sa) :)

Gra oferuje grę z tzw. "botami" osobiście nie korzystałem. Oprócz tego jest zwykła gra jak i rankingowa. Ta gra nie jest jakaś nadzwyczaj trudna, dlatego na Twoim miejscu uderzałbym od razu w zwykłą grę.

@ Barosz on nie moze zagrac od razu w zlykla nie majac postaci odblokowanych tzn moze, ale jaki sens jest granie jedna postacia, a tak sobie troche golda nabije i zrobi poczatkowe zadania ktore wymagaja rozegranie z karczmarzem pierwszych starc, za to dostanie kase i darmowa arene :)

Rzeczywiście zapomniałem, że bohaterów trzeba odblokować :)

Tzn. jest jeszcze Scrolls od Mojang, o którym wszyscy zapomnieli, dosyć przyjemnie się gra, trochę inna mechanika
Jeśli chodzi o czyste karcianki to zdecydowanie HS
Jeśli jesteś zainteresowany tematem takich gier polecałbym również kupienie jakiejś karcianki w normalnym papierowym wydaniu :P

Tak najpierw raczej pogram przeciwko komputerowi bo tak to nie ma sensu z graczami grać jak trafie na gościa co już siedzi w tym kilka lat a ja dopiero zacząłem :D

Oki dzięki ludziska jak mi nie wyjdzie z HS to poszukam czegoś innego albo dam sobie spokój najwyżej :)

gre z botami masz rowniez w pokemon tcg online. Z rezste pewlno ejst akrcianek gdzie masz tutorial na poczatku .

Możesz jeszcze zobaczyć BloodRealms, karciankę via WWW, dostępną między innymi na Kongregate.

Ja osobiście zaczynałem karcianki grając w DoC'a (Duel of Champions), ale hearthstone ma lepszy tutorial. To teraz wybór należy do cb.

Ja to bym na twoim miejscu ściągnął sobie mtg online i miał bym sobie nie tylko karcianke na kompie ale też mogł bym kupic sobie wersje papierową i grać z kumplami mtg rządzi

Up watpie zeby koledzy chcieli grac w to bo nie kazdy umie angielski xD dlatego zostaje przy grze online :D

Zavis ta gra ma opcje autoplay wiec nie za bardzo mi sie widzi ale ciekawa jeszcze jej nie skreslam :)

Jesli chodzi o Duel of Champions tam wlasnie tutorial byl taki sobie a pozniej grajac myslalem ze juz wszystko wiem co bylo nieprawda :D

Up watpie zeby koledzy chcieli grac w to bo nie kazdy umie angielski xD dlatego zostaje przy grze online Zavis ta gra ma opcje autoplay wiec nie za bardzo mi sie widzi ale ciekawa jeszcze jej nie skreslam Jesli chodzi o Duel of Champions tam wlasnie tutorial byl taki sobie a pozniej grajac myslalem ze juz wszystko wiem co bylo nieprawda
Warner powiem ci że ja grałem w papierowego magica z kuzynką która nie umiała angielskiego i ona i ja mieliśmy super ubaw i niekiedy mnie łoiła ale powiem ci ze do magica można zrobić taki deck którym nawet totalnie nieogarnienty w angielskim tym będzie koksił

Warto oglądać jak inni grają, żeby samemu grać jak oni ;)

Jak hearthstone to pokonaj też wszystkie boty na ekspercie to dostaniesz 100 golda.