Kawa na ławę. BLESS

early access przez kr, ru i jp, teraz eu/na? nice, early accessowy obieżyświat :wink: super argument

1lajk

macie niezły ból dupska :smiley: jak wam sie nie podoba to nie grajcie a ja se bede grał bo mi się podoba :smiley:

1lajk

Early Access = gotowy sprawdzony produkt z wcześniejszym dostępem dla osób które dofinansują twórce (ala pre order)
alfa/beta = dostęp dla nielicznych i czas na poprawianie błędów

1lajk

Ja tak samo, poza tym teraz co się nie pokazuje do według niektórych crapy. Jak ma się ekipę to każda gra staje się lepsza. Jeszcze jak End Game skupia się na PvP, dla mnie bomba.

1lajk

To jak zaproszę kolegę do party to gra mi się magicznie naprawi? :slight_smile: fpsy wzrosną, combat stanie się płynny, lagi znikną? :slight_smile: Nie wiem jak bardzo trzeba być zaślepionym, zdesperowanym, albo ‘głodnym’ na nowe mmo, żeby rzucać hajsem w tę kupę odchodów, której twórcy zderpili już w 3 regionach i dalej nie wiedzą dlaczego. Ta gra to kierunek wsteczny dla gatunku MMO, bo lepsze gry były już 10 lat temu.

1lajk

herald dostałem właśnie dc może napisz kolejny temat jaka to ta gra jest słaba.

1lajk

Ujmę to tak. Teraz dzieci które dostały 200zł na blessa będą bronić słabej gry nawet jak wiedzą że jest słaba bo ich argumentem aktualnie jest że wpisali w grze wczesny dostęp xD w grze która wyszła na całym świecie(Ma kilka lat) a u nas ma wczesny dostęp, brak zmian które podobno przez rok robili i dodatkowo pocięli grę na kawałki bo niby nie było to gotowe xD a teraz wielce łaskawi i wspaniali twórcy będą robili patche z contentem którego nas pozbawili a dzieci które dostały kasę na grę będą się cieszyć i mówić że dbają o grę. Ciekawe co zrobią twórcy jak wrzucą cały kontent który zabrali z naszej wersji :).

Pytanie ile można bawić się w end game gdzie masz ledwo 5klas i każda z nich ma kilka głównych skilli na krzyż xD co to za zabawa w pvp no i gdzie zabawa jak masz target przez co wygrywa i tak nie lepszy a lepiej uzbrojony. Takie gry były popularne ale lata temu za czasów metin 2, Aion czy Wowa a nie teraz :smiley: no i fps które są tragiczne ale na pvp nie ma to wpływu bo i tak jest targetowa gra. I tłumaczenie jeszcze twórców że okroili naszą wersję bo nie była gotowa, i drugie tłumaczenie że jest mała różnorodność i mało npc/potworów obok siebie, przez to ze chcieli zwiększyć fps xD to nie jest tłumaczenie tylko pierdolenie. We wczesnym dostępie to ona mogła być ale kilka lat temu jak wychodziła u skośnookich a nie u nas. I na pewno nie jeszcze po wersji rosyjskiej… EA takie to se w dupe możesz wsadzić bo twórcy to wstawili pewnie żeby refundów tak łatwo się nie dało robić bo tak działa steam, nie ma innego powodu dla którego ta gra jest w EA tak naprawdę.

@herald2133
A ja ujmę to tak jeżeli piszesz, że w Aionie walki wygrywają Ci którzy są lepiej uzbrojeni to w dupie byłeś i gówno widziałeś. Poza tym jak wspomniałem wcześniej to jest Early Access czyta się wcześniej faq np.

https://steamcommunity.com/app/681660/discussions/4/1693795812292571506/

Wiem, że połowa z was i tak tego nie przeczyta bo ściany tekstu was przerażają, więc wkleję wam to od razu.

What will be some things that we see after release?
A few things planned for post-release are a 20 person open world boss, a 40 person raid boss, a high-level open world PvP area, 10v10 and 15v15 battlegrounds, and a large-scale war system.

Czyli debile nikt wam nie pocią kontentu, tylko twórcy mówili o tym od dawna, nikt tego nie ukrywał były to ogólno dostępne informacje.

Ale co tam trzeba płakać heheh

Ja poczekam na kolejne Patche, poznam świat, wszystkie mechaniki itd. i będę się przy tym świetnie bawił :slight_smile:

ja sie tylko pytam dlaczego taki toxic jak herald w ogóle nie jest zbanowany na tym forum ? aa zapomniałem jakie forum takie zasady xD

1lajk

Wyczuwam ten ból dupy xD ehh typie @herald2133 a od czego jest tzw. RollBack Serwerów?

Rollback serverów xDDDDD ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ze gdyby to zrobili to gra by całkowicie już umarła xD już jest tylko kilkanaście tysięcy graczy. Po rollbacku została by garstka bo duża część nawet teraz grających by zwróciła grę po prostu od tak, bo nie chciało by im się grać od nowa. Poza tym rollback rollbackiem ale co zrobić z exploitami no i co ważniejsze jak naprawić problem z ludźmi którzy duplikowali founder packi? Bo jak rollback jest jeszcze w miare prosty tak to drugie jest już czymś w huj trudnym ale ty o tym nie wiesz bo jesteś zwyczajnym łosiem xD sprawa founder packów i duplikowania itemów premium jest znacznie głębiej w grze i naprawienie tego nie niszcząc przy okazji czegoś wymaga ogromnej ilości pracy. @Faydee

1lajk

Ważne info. Szukałem blessa żeby pokazać że gra tylko kilkanaście tysięcy graczy i jest w top 10 ledwo. ALE jest znacznie lepiej :smiley: gra prawie wypadła już z top 100 steam bo jest 67 :smiley: jakieś crapy indie w które mało kto gra są już popularniejsze od blesa 3 dni od premiery xD

https://zapodaj.net/cb4228cbf3c1a.png.html

Jaka forum taka administracja. Zauważyłem to już wcześniej, lecz dałem Ci szansę. W każdym możliwym temacie obrażasz ludzi i offtopujesz.
2.1. Każdy użytkownik może założyć co najwyżej jedno konto. Posiadanie więcej niż jednego będzie się wiązać z permanentną blokadą wszystkich kont danego użytkownika.

zgodnie z regulaminem przysługuje Ci permanentna blokada na wszystkie posiadane przez Ciebie konta.
Resztę użytkowników zachęcam do dalszej kulturalnej dyskusji.
Pozdrawiam.

2lajki

Co do gry to jak większość uważam że jest mega słaba, źle zoptymalizowana i wciskają nam starego nieświeżego kotleta w formie Early Access.

Nic mi do tego że inni grają, mają prawo grać i jeśli im się podoba to chwalić grę.

Co do użytkownika herald2133, nie rozumiem powodu bana bo tak jak on sam napisał mógł stracić dostęp do konta poprzez, zapomniał na jakiego maila zakładał konto, zapomniał hasła do maila i pytań pomocniczych. Może nazwa mu nie odpowiadała itd. Jest wiele powodów. Może głupich ale jednak są.

Durny punkt w regulaminie i BAN w stylu kaczora. Spodziewam się też BANa. Pewnie zaraz moją teczkę też gdzieś ktoś odkopie:)

Pozdrawiam opozycję:)

1lajk

Zapomniał 8 razy z rzędu? Ja nie przeszukuję kont użytkowników, żeby dać im tylko bana. Upominałem już Heralda, bo nie zachowywał się poprawnie. No chyba, że według Ciebie nazywanie ludzi upośledzonymi, debilami i idiotami jest na porządku dziennym.

Odniosłem się tylko do bana za multi, co wydało mi się tylko pretekstem do dania mu BANa

Jeśli nazywał ludzi tak jak piszesz to mógł za to dostać z miejsca i nie byłoby sprawy.
Oczywiście wtedy przyznałbym Ci rację i nie wdawałbym się w tą dyskusję:)

1lajk

Teraz społeczność dzieli się na dwie grupy:
a) szybko się połapali, że ta gra to trash i nie kupili/zrobili refunda.
b) nie mogą zrobić już refunda i będą rękami i nogami bronić gry, bo im głupio.

4lajki

Ja tam sie przyznaje mialem hype miale mega checi pograc ale to co sie dzie na EA + totalny brak contnetu ekhm… REFUND ! czekam teraz na zwrot kasy i pobawie sie dalej w ESO do czasu AiR-a

ps. szybko poszlo godzinka i " Handlowiec: www.steampowered.com właśnie wysłał Ci pełny zwrot pieniędzy 159,99 PLN :slight_smile: "

1lajk

wlasnie wbiłem 12 level i całkiem przjemnie się gra, są lekkie lagi i fps dropy to fakt, pewnie ludzie ze słabszymi kompami się tak nie cieszą

btw banicja dla heralda na ip ? :slight_smile: