Kawa na ławę. BLESS

No to chyba nie mamy wątpliwości że bless jest kolejną legendarną grą z powodu tego jak słabym mmo jest xd na dole reakcja pierwszego większego streamera któy się wykruszył. Reszta większych streamerów również po kilku godzinach opuściła te super produkcja ponieważ była słaba i miała wielkie problemy z fps i ms :D. Gdzie są teraz obrońcy blessa którzy tak hejtowali każdego kto mówił że gra jest słaba? :smiley: Podtrzymuję że pół roku i grę zamkną lub przejdą na f2p :D.

Poniżej piękna reakcja pierwszego streamera który się wykruszył. I dziękuje wszystkim którzy hejtowali każdego kto pisał że gra jest słaba. W szczególności Coldlive i Kakaowiec? Czy jakoś tak. :slight_smile: MIŁEGO DNIA!

https://www.reddit.com/r/Bless/comments/8my6ih/sodapoppins_and_other_streamers_opinions_on_bless/

3lajki

W grze nadal istnieje bug z duplikowaniem itemów tak jak na JP i na RU. Ludzie już sobie tyle matsów narobili, że im do końca gry starczy.

1lajk

Nie, nie, nie. Super giera przecież. Coldlajv, czy jak mu tam, tak zachwalał. :rofl: Jak ja się cieszę, że nie kupiłem tego szrota (a poważnie rozważałem taką opcję).

1lajk

Hehe, oglądałem akurat jak shroud też mowił, że gra ssie, najlepsi są ci streamerzy co teraz grają 24/7 by tylko 45 wklepać " PIERWSZY!!". A w ten czas mieli 50 dc po 20 razy gre restartowali by wbić, albo spadki do 5fps ( ale niee, ta gra jest super, na japońcu nie graliście to nie wiecie), a potem jeden z drugim wyzywa, że to BDO jest głupie, bo można sobie coś przydatnego w IS kupić, lepiej wywalić 600zł by tylko do gry wbić.

Liczba graczy poleci jak w Radical Heights; -80% :smiley:

1lajk

Optymista widzę xD -80% to bardzo optymistycznie założenie :D.

1lajk


Polecam jeszcze to oglądnąć :smiley:

Szkoda czasu wystarczy rozwinąć opis :smiley:

I understand the title of this video might be a bit harsh, but let me explain where I’m coming from…
$150 founder packs for a game that’s borderline unplayable, has graphics from 2012, The worst camera you’ll find in an MMORPG, poor translations a mind numbing leveling experience a combat system that makes MMOs from over 10 years ago look impressive and a user interface that’s so awful and unfunctional that alone is enough to make people uninstall.
The developers have been warned for years that these are big issues yet they’ve made next to no progress in getting the fundamentals right and for that reason I consider this game to be an embarrassment to the MMORPG genre, the only thing they got right was the business model not being p2w at launch…clap clap

jakie cebulaki :smiley: ja tam dzisiaj zasiadam do blessa bo wreszcie wolne w pracy i zamierzam się dobrze bawić :smiley: a wy dalej spędzajcie czas hejtując albo grając w to slabiutkie downless a raczej downhas :smiley: pozdro

chyba nie tylko ja aktualnie o 6 rano jest na steamie 21,635 a gra nawet jeszcze nie wyszła oficjalnie tylko same founders packi

Skoro gra i tak jest B2P to wydaje mi się, że większość osób która chciała grać i tak już kupiła funder packi nie spodziewam 10 krotnego wzrostu populacji graczy z racji tego, że gra będzie kilka $ tańsza ^^

22 k? przypominam, że już przy tej liczbie mieli problem z serwerami…a jak mówiłem, że nie naprawili lagów tylko dali większe wymagania, żeby je “naprawić” to hejt był…a teraz co?..poza tym 22 tys. ludzi dało się nabrać…nieźle…ale tak za rok gra padnie albo f2p będzie…i róbcie ze mnie cebule ile chcecie…ale taka prawda

10x moze nie ale wiele x2 napewno, zreszta peak byl na ponad 40k wczoraj. Czy spadnie napewno ale w takich grach jak ta nie jest potrzebne więcej niż 2k ludzi na serwie a tyle będzie napewno nawet za pół roku a wydaje mi się że będzie dużo więcej …

jeślic chodzi o problemy z serwerami to od razu reagowali i dodawali nowe żeby ludzie się zmieścili, a kolejki to kwestia 5 minut a nie 3 godzin jak w downhas.

nie wiem dla mnie się gra spoko, nie chcecie to nie grajcie a co przyniesie czas to zobaczymy, dla mnie takie info jak ten temat to jest mega cebula, bo jak ktos nie chce grać bo uważa ze gra jest słaba to poprostu nie gra a nie pierdzi na forum przez tydzien o tej grze :smiley: chyba ze nie szanujecie swojego czasu bo pewnie jeszcze na utrzymaniu rodziców jesteście

nie zapominajmy ze to jest EA i faile się zdarzają jednak FF14 czy ESO zaliczyło w dniu premiery 100x większe faile. Jedyne do czego mogę się przyczepić to optymalizacja ale udało mi się poprawić to, na reddit jest poradnik trzeba kilka flag w pliku ini przestawić i skoczyło mi z 30 fps na 160. Nie mam żadnych lagów i gra się super choć sprzęt mam dosyć mocny.

1lajk

Herald ty masz chyba na prawdę mega ból dupy na tego Blessa, patrze udzielasz sie gdzie tylko możesz nawet w tematach rekrutujących do gildii i piszesz jaka to gra słaba.
Normalna osoba by napisała podała argumenty i skończyła, a ty dalej swoje, najwyraźniej nie szanujesz swojego czasu.

1lajk

Dla mnie gra ma kilka wad:

  1. Optymalizacja (gra, która kilka razy wyszła w różnych częściach świata z tak skopaną optymalizacją?)
  2. brak non target - miał być, ma tylko zerker (kto to widział takie cuda…), podobno ma mieć reszta postaci (Bóg wie kiedy)
  3. Brak typowego aoe healera - Mystica (moja opinia)

Inne kwestie typu lagi, problemy z zalogowaniem są akceptowalne, ponieważ gra dopiero, co wychodzi u nas.

Ty chyba niepełnosprytny jesteś xD co to 22tysięcy samych founder packów? Wiesz ile dauntless miało? Ponad 75tysięcy founder packów samych :smiley: więc to już pokazuje że twoja gra gówno warta. Poza tym gra ma oceny w większości negatywne na steam :smiley: dobra gra nie ma co. I większość recenzji z aktualnej wersji mówiąca że ta gra to totalny crap lub obraza dla gatunku mmorpg. Ale widzę że na tej stronie dalej żyją dzieci które chwalą się że im mama dała 200zł na gówno i uważają się za super graczy xD @Ukryty

Kolejny rok i kolejne słabe MMORPG… Szkoda, że WoW tez powoli się stacza i nie ma co w niego grac :frowning:

Dobrze, że w tym roku wychodzi Monster Hunter World, a zanim wyjdzie to pogrywam w Dead by Daylight. Bo widzę, że MMORPG jak były martwe tak są nadal. Faktycznie ten typ gier już się skończył xD

1lajk

banik sie szykuje jak widze :smiley: pewnie na forum tak bryka bo bana w downless dostał i grac nie moze xD

1lajk

Fakty na temat Bless:

80% negatywnych opinii na Steam.
Kłamstwa developerów na temat zmian.
Cięcie contentu (pocieli grę sprzed dwóch lat i planują to wypuszczać jako patche).
Cenzura
Brak realnego reworku systemu walki.

Gra się może komuś podobać ale nie zmienia to faktu, że coś to jest bardzo nie halo :slight_smile:

1lajk

Pewnie dlatego nie było żadnej open bety, żeby nie wystraszyć tych to żyli haypem :smiley:
ale kto wie może jak nad nią popracują to coś jeszcze z tego będzie ^^

@absolver_dev
Serio nie masz innych argumentów do obrony swojej nowej ulubionej gry oprócz ciskania cebulą na lewo i prawo? Może to będzie zaskakujące co teraz napisze, ale nie jesteś ostatnim pracującym polakiem na tym portalu :wink:
Wyobraź sobie, że ludzie po prostu nie chcą grać w tego kloca, bo jest słaby, a nie dlatego że ich nie stać. Broń sobie dalej tego ‘crapiszona’ ale grałem na RU, więc mam jakieś porównanie i prawie nic nie zostało zmienione.
Optymalizacja ssie i pewnie tego nie zmienią, grałem w pare gier na UE3 i zawsze był z tym problem; grafika nie powala; lvling oczywiście cholernie nudny; wycięty kontent; combat to dalej to samo, przyspieszyli animacje i dodali ‘combo’ (łał…); contentu w tej grze prawie nie ma; mass pvp to bedzie lagfest jak ich malo…
Ah ale oczywiście trzeba było ‘dostosować grę do eu/na’ więc b2p, premium, cash shop full zestaw dojarski active. Open beta czy trial też nie bo jeszcze by Marian jeden z drugim nie kupił w ciemno :wink: To nadal jest riders of icarus v2.0…

2lajki

Chyba niektórzy nie wiedzą co to znaczy “Early Access” xD