Kiedy umrze archeage unchained?

ok widze na reddit i na różnych forach ludzie spamują tematy ze sprzedażą ich kont :smiley: a dopiero mija 3 tydzien gry xD ta gra zdechnie za jakieś 2 miesiace ?

Są też gracze od pierwszej premiery ok 5 lat temu i AA prężnie się rozwija.

Jeżeli będą jakieś produkty, które konkurencyjnie wyprą Astellię, ArcheAge Unchained i Black Desert to one upadną. Na razie są one najlepsze czy to graficznie , czy to grywalnie i raczej będą nam miłościwie panować jeszcze przez wiele lat.

Ludzie sprzedaja konta bo pokupowali ich kilka, na poczatku gry mialo to swoje benefity

Może delikatną konkurencję zrobić wyczekiwany A:IR, ale czy na tyle by zdetronizować to wątpię.

Dasz jakieś linki ze sprzedażą tych kont? Śledzę temat ostro bo sam chce kupić i z takim czymś się nie spotkałem a na zagranicznych stronach posucha jeśli chodzi o sprzedaż kont.

Sam chcę kupić konto, i jest bardzo ciężko znaleźć tematy z nimi.
A graczy na AAU nie brakuje i raczej nie braknie.

Gra nie umrze jak na razie . Polecam nie czytać reddita bo tam najwięcej piszą osoby które mają ból dupy o wszystko . Wyzywają, narzekają ale i tak dalej grają w AAU. Taka sama sytuacja była z bdo niby każdy płakał że wydawca ich wydymał a ludzie nadal grali . Po prostu gierka potrzebuje trochę czasu na naprawienie błędów i stabilizacje .

1lajk

Pół roku pewnie, topka nadal należy do wowa. final fantasy, teso i gw2 z doskoku.

Soon

Cieżko stwierdzić :stuck_out_tongue:
Dużo osób sprzedaje konta bo ich najprościej w świecie wkurwiają wielkie kolejki i fakt, że developer nie ogarnia lagów na serverze…

Osobiście stawiałem na krótki wyścig szczurów jak wychodziła ta gra. Teraz raczej obstaję za maratonem, który potrwa długie miesiące i nie ma co się spuszczać nad byciem teraz top a zabawa (poza kolejkami w których jestem już mistrzem) jest przednia.

Skoro ten zwykły AA z p2w tyle już stoi (chociaż nie wiadomo czy jest w dobrej czy złej kondycji) to raczej nie ma co liczyć na to, że ten płatny tak umrze z dnia na dzień.

No chyba, że będą robić więcej faili jak z tym ArchePassem i exploitami na gold, niszcząc ekonomię. No ale ludzie pokrzyczeli i grają dalej.

Dokładnie ludzie krzyczą głośno a i tak grają z podkulonym ogonem zazwyczaj ci co najmniej grają krzyczą najgłośniej napędzani przez ludzi z discorda i reddita. Wszyscy chcieli szybko AAU i teraz za to płacimy a wystarczyło jeszcze przesunąć otwarcie o kilka tygodni. Ale liczyli się z tym że nie mogli sobie pozwolić na to ponieważ krzykacze zaczęliby siać ferment na lewo i prawo.

1lajk

Znaczy gracze po prostu pokazali, że są w stanie bardzo szybko się dostosować do tego co nam serwuje xlgames a xlgames pokazało, że nie jest w stanie przewidzieć pomysłowości gracza… :slight_smile:
Sam exploit archepassa nie jest wielkim problemem…
Problemem są lagi dungeonów i halcy, grace period który trochę działa i trochę nie… I małe capacity servera…
Na tą chwilę greater dungeon robimy jakieś 7 minut a stoimy przed nim np. 15 :slight_smile:

Zapraszam do mojego tematu i na priv.