Kilka pytań : 3

Witajcie!
Od przejścia Wildstara na F2P minęło już trochę czasu, sytuacja na serwerach trochę się uspokoiła (kolejki).
Zaczęło mnie zastanawiać kilka rzeczy związanych z tym tytułem.

Po pierwsze, jak wygląda sprawa populacji, tak naprawdę dział Wildstara jest martwy na forum, na twitchu co mnie trochę dziwi gra nie jest zbyt popularna.
Więc pytanie do osób które grają w WS, znajdę w grze jakieś prężnie działające gildie? Czy raczej gra znowu przeżywa cięższy okres jeżeli chodzi o populacje?

Po drugie, ta gra zawsze miała potencjał ludzie mówili że na tym tzw. „End-game” jest co robić ale jak to wygląda naprawdę?
No i to jest pytanie do was :)

Po trzecie, PvP jak w każdym moim poście na tym forum nie mogło zabraknąć tego pytania, czy gra na serwerze PvP ma jakiś sens czy raczej jest on tak pusty jak za czasów P2P?
Czy po osiągnięciu max lvl będzie można przyjemnie się bawić w tym trybie czy raczej jest to gra nastawiona typowo pod PvE?

I ostatnie pytanie, czy według was jest sens zagościć w świecie WS? Temat rzeka tak wiem, ile osób tyle opinii ale warto poczytać na ten temat kilka zdań: )


Z góry dziękuje za odpowiedzi :)



Ps. pytanie dodatkowe który serwer warto wybrać?

1. Ludzi jest sporo, na Group Finderze nie siedzę długo na wypady z pugiem (rzadko, głównie z gildią biegam). Kilka prężnie działających gildi było jeszcze za P2P, więc luz.

2. End-game jest początkowo trudny. Bardzo. Trzeba się przestawić z innych MMO.

Trochę do robienia jest - pierw Adventure, potem Dungi, a końcu rajdy. Do tego budowanie skilla przez robienie dungów na Gold itd.

3. PvP jest i grać się da - pytanie tylko brzmi czy jest większy sens? Osobiście nie przepadam za tym WildStarowym, ale są gildie i circle PvP, więc coś w nim jest.

O serwerze PvP nie mówię, bo tam nie gram, ale podobno jest sporo ludzi.

4. Tak, warto.

Dzięki Might :3
Temat do zamknięcia :3

Witajcie!
Od przejścia Wildstara na F2P minęło już trochę czasu, sytuacja na serwerach trochę się uspokoiła (kolejki).
Zaczęło mnie zastanawiać kilka rzeczy związanych z tym tytułem.

Po pierwsze, jak wygląda sprawa populacji, tak naprawdę dział Wildstara jest martwy na forum, na twitchu co mnie trochę dziwi gra nie jest zbyt popularna.
Więc pytanie do osób które grają w WS, znajdę w grze jakieś prężnie działające gildie? Czy raczej gra znowu przeżywa cięższy okres jeżeli chodzi o populacje?

Po drugie, ta gra zawsze miała potencjał ludzie mówili że na tym tzw. „End-game” jest co robić ale jak to wygląda naprawdę?
No i to jest pytanie do was :)

Po trzecie, PvP jak w każdym moim poście na tym forum nie mogło zabraknąć tego pytania, czy gra na serwerze PvP ma jakiś sens czy raczej jest on tak pusty jak za czasów P2P?
Czy po osiągnięciu max lvl będzie można przyjemnie się bawić w tym trybie czy raczej jest to gra nastawiona typowo pod PvE?

I ostatnie pytanie, czy według was jest sens zagościć w świecie WS? Temat rzeka tak wiem, ile osób tyle opinii ale warto poczytać na ten temat kilka zdań: )


Z góry dziękuje za odpowiedzi :)



Ps. pytanie dodatkowe który serwer warto wybrać?