Kilka pytan o ROM

mam kilka pytan na temat ROM

1:Jak rozpoznac kiedy wskoczy lvl i jak rozkladac staty

2:Czy konia mozna przywolac 1 raz na dzien?

3:Jak zdobyc domek u jakiego npc sie go dostaje

4:Jak zdobyc Zinc Ore bylem w kopalni wykopalem 9szt ale nie ma juz nic do kopania

Odpowiedzcie na te pytania gram w tą gre dopiero od 30min

Thx!!

mam kilka pytan na temat ROM1:Jak rozpoznac kiedy wskoczy lvl i jak rozkladac staty2:Czy konia mozna przywolac 1 raz na dzien?3:Jak zdobyc domek u jakiego npc sie go dostaje4:Jak zdobyc Zinc Ore bylem w kopalni wykopalem 9szt ale nie ma juz nic do kopaniaOdpowiedzcie na te pytania gram w tą gre dopiero od 30minThx!!

1. Level masz przy panelu postaci w lewym górnym rogu, zresztą po złapaniu kolejnego pojawia się na ekranie ikonka z książką. Statystyki rozdają się same, jedyne skille rozwijasz, a to zależy od builda.

2. Konie kupujesz na kwadrans, lub 3 godziny (nie licząc tych z IM).

3. W drugiej wiosce, NPC koło stajni.

4. Zinc ore przypadkiem nie jest produktem craftu?

1. Level masz przy panelu postaci w lewym górnym rogu, zresztą po złapaniu kolejnego pojawia się na ekranie ikonka z książką. Statystyki rozdają się same, jedyne skille rozwijasz, a to zależy od builda. 2. Konie kupujesz na kwadrans, lub 3 godziny (nie licząc tych z IM).3. W drugiej wiosce, NPC koło stajni.4. Zinc ore przypadkiem nie jest produktem craftu?

Zinc ore mam na qesta

1:u kogo kupuje sie te konie gdzies w stajni

2: mam jeszcze pytanie odnosnie domku ta npc dala mi domek i w ekwipunku pojawila mi sie skrzynka wiec poszedlem doo domku i upuscilem go na ziemie i nic z ekwipunku znikla a w domku nic nie bylo

Żeby nie tworzyć nowego tematu mam pytanie czy w RoM'a cały czas gra masa ludzi czy jużsą pustki na serverach?

Żeby nie tworzyć nowego tematu mam pytanie czy w RoM'a cały czas gra masa ludzi czy jużsą pustki na serverach?

Wg. mnie dużo, szczególnie na Siochain.

Sam byłem w gildii w której byli sami polacy.

gra dużo ludzi i gra cieszy sie bardzo dobrą grywalnoscia wsrod darmowek ;)

a ja mam pytanie odnośnie komunikacji między graczami ;) ogólnie to szukam czegoś w co mógłbym pograć z dziewczyną, wcześniej graliśmy w perfecta ale się znudziło ale do sedna - czy jest tutaj podobny system relacji chłopak/dziewczyna do tego w perfecie? tzn czy można np razem jeździć na koniu, wziąć dziewczyna na ręce lub się pobrać ? a jeśli nie to możecie polecić jakiś tytuł w którym są możliwe takie smaczki :)

z góry dziękuje z odp :)

Kajtek, w Metinie mozesz sie całować :D.

Kajtek, w Metinie mozesz sie całować .

metin mi się nie podobał ani trochę ;P ale dzięki za sugestie ^^

Nie ale naprawdę jeżeli jesteście w MMO tylko po to żeby się polizać(!) to grajcie w Metina. Dla mało wymagających graczy to jest super tytuł. Nie jest taki wymagający. No i te różne rodzaje pocałunków, zwykły, francuski, jakiś tam jeszcze. Do wyboru do koloru.

2: mam jeszcze pytanie odnosnie domku ta npc dala mi domek i w ekwipunku pojawila mi sie skrzynka wiec poszedlem doo domku i upuscilem go na ziemie i nic z ekwipunku znikla a w domku nic nie bylo

prawdopodobnie miał być w plecaku i właśnie ci przepadł ten kufer, skrzynia czy coś.

Jeżeli dałeś do banku to masz dalej. A jeżeli upuściłeś na ziemię w domku, to raczej już tego nie masz. :) Więc następnym razem uważaj.

A co do tego metina, to Drako ma rację... jeżeli chodzi o to, to graj w niego.

Kajtek grałeś w perfecta? Dużo tam jest polaków, fajne ogólnie? Przymierzałem się raz do tego ale zrezygnowałem.

Kajtek ew możecie nabyć AoC tam dziewczyna może ci striptiz zrobić :D :D

az takie istotne to to nie jest ;P swiry ^^ w pw-my nawet sporo polakow jedna z czolowych gildii jest polska z tego co pamietam ale ja tam bylem w anglojezycznej bo oni tam maja juz zwarta ekipe i wyje$##$ na nowych graczy :) ogolnie obcokrajowcy bardziej pomocni ;) dużo gildii jest zakladanych przez małżeństwa lub pary z rl i w takich gildiach wlasnie najlatwiej pomoc znalesc :)

mam kilka pytan na temat ROM

1:Jak rozpoznac kiedy wskoczy lvl i jak rozkladac staty

2:Czy konia mozna przywolac 1 raz na dzien?

3:Jak zdobyc domek u jakiego npc sie go dostaje

4:Jak zdobyc Zinc Ore bylem w kopalni wykopalem 9szt ale nie ma juz nic do kopania

Odpowiedzcie na te pytania gram w tą gre dopiero od 30min

Thx!!