Kilka pytań o serwery C9

Hej, chciałem się dowiedzieć, czy grają ludzie jeszcze w C9 ?

Który serwer byście polecili kierując się :

1. Ilośc graczy

2. Najmłodszy

3. Ilość polaków

Zastanów się w co chcesz grać!

Aktualnie ja zacząłem od wczoraj grać w tą grę. Jestem w gildi i gra się przyjemnie bo nie ma tutaj samych end-game lvli, a praktycznie same 20-40

W c9 są chyba 2 servery US i EU, chyba nie trudno wybrać, a napisanie 2 takich samych postów o dwóch różnych grach nie jest fajne :<

Pomimo podobnej treści, meritum topiku jest zupelnie inne - skoro tyczy się dwóch zupełnie innych gier.

Właśnie się zastanawiam, to nie XXw i internety 256kb, gdzie ściągnięcie instalki graniczyło z miesięcznymi przygotowaniami, także gram i w to i w to i jedno wyeliminuje, z czasem ... ehh.

Czyli tylko podział na dwa globale, danke.

Ciekawe tylko czy jeszcze ludzie w to grają ...

W c9 po 30 lvlu nie trudno odnaleść pt (gram na serverze eu od webzena). Wiec ilością graczy martwić się nie musisz. Co do ilości polaków, jest ich sporo, ale nikt nie spami na chacie po polsku i tutaj + dla naszych.

Na pvp są lagi, ale zauważą to dopiero ci bardziej ogarnięci. Początkującym nie będzie przeszkadzać.

Na pvp są lagi, ale zauważą to dopiero ci bardziej ogarnięci. Początkującym nie będzie przeszkadzać.
Zauważają Ci którym lagi przeszkadzają, jak np. slayer / assek Blademaster/ tao pomagają klasom które trzymają wroga na dystans ;)

Czyli tylko podział na dwa globale, danke.

Podział na 3 globale - od niedawna jest jeszcze Azjatycki serwer

Hej, chciałem się dowiedzieć, czy grają ludzie jeszcze w C9 ?

Który serwer byście polecili kierując się :

1. Ilośc graczy

2. Najmłodszy

3. Ilość polaków