Kilka pytań od nowego gracza :)

Cześć :slight_smile: !
Dopiero zaczynam przygodę z BDO, mam kilka pytań, liczę na Waszą pomoc :slight_smile:

  1. Jaki set składać jako 1 (gram strikerem). Kiedyś z tego co wiem popularny był Grunil, ale teraz strasznie ciężko go dostać na markecie.
  2. Gdzie zarabiać na 50+? Interesuje mnie zarabianie podczas grindu, na jaką lokacje się udać? Ewentualnie jeśli znacie jakiś inny mega opłacalny sposób to też chętnie przeczytam :slight_smile:
  3. Jest jakiś sposób na szybsze odnawianie energii?
  4. Na samym początku gry wybiera się horoskop czy coś takiego (ja poleciałem dalej i wybrałem pierwsze co mi zaproponowało) czy to może mieć jakiś wpływ w late game?

Dzięki za pomoc :slight_smile:

1)Wystaw pre order na grunil I go kupisz za jakiś czas
2) to zależy ile masz ap.
3)Kama buff. Spanie w łóżku.
4) Tego nie wiem :slight_smile:

1lajk
  1. grunile nie są aż tak ciężkie do kupienia, przynajmniej na na +0, a ulepszyć możesz samemu, przynajmniej się nauczysz co i jak, bo uczyć się potem, na boss gearze byłoby trochę drogo :stuck_out_tongue:
  2. na 50 lvlu średnio z zarobkiem, w zasadzie tylko tyle ile trash loot z mobków jest warty. Generalnie najlepiej jak najszybciej dobić do 56 lvla, wtedy grind jest o wiele szybszy. A gdzie expisz? Region Mediah, wioska Tarif, spot Manes Hideout, albo Helm’s Post
  3. energia odnawia sie sama kiedy jest offline, oraz dwukrotnie szybciej kiedy jesteś online. A do odnawiania energii jest parę itemków z IS oraz energy potion. To ostatnie jest specjalną opcją u alchemika w każdym mieście i pozwala na przechowywanie energii jako miksturę. Można ją kupić/sprzedać na markecie więc tam bym spróbował poszukać :slight_smile:
  4. a w grze było bardzo wyraźnie napisane przy wyborze horoskopu że horoskop ułatwia zdobywanie affinity z NPC o tym samym znaku, a po za tym nie ma wpływu na grę :stuck_out_tongue:
1lajk