Kilka pytań od powracajacego gracza

Cześć
Z racji patologicznego patcha w wowie postanowiłem powrócic do ffxiv. Wcześniej wyexpiłem barda do 70 lvl I porzuciłem gierke z racji iż grałem sam. Teraz pograłbym na nowym dodatku o którym takie dobre słowa krążą na redditach itp. I mam przez to kilka pytań.

  1. Gram na Zodiarku - czy moge grać w gildiach w obrębie jednego data center?
  2. Czy istnieje jakieś community na zodiarku, które przyjmuje początkowych graczy z zamiarem grania na poziomie savage? [w wowie jestem nadal raiderem mythica I czyscimy z gildia całe tiery]
  3. Jaki jest stan barda w obecnym patchu 5.2 - na raidach/dungach/trialach itp.
  4. Jest jakikolwiek sens robienia czegokolwiek innego poza MSQ, aż do 80 lvl?
  5. Jakies tipy na czym sie skupic na max lvlu [oprocz tej waluty na eq 460 ilvl bo tyle tylko czytalem]
    Dzieki za odzew z góry :smiley:
  1. Nie
  2. Nie
  3. Bardzo Słaby
  4. Nie
  5. Na nie graniu w te grę

Cześć,

  1. istnieją polskie FC na Zodiarku (sam tam gram). FC niestety nie obsługuje cross-world.
  2. tak istnieją polskie FC które rekrutują.
  3. nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale ludzie bardem grają.
  4. nie ma to sensu. Możesz od czasu skoczyć na jakąś ruletkę dla odmiany :smile:
  5. Znajdź sobie FC w którym będą osoby chętne do pomocy. W FFXIV jest bardzo dużo rzeczy do robienia, walut za które można kupować wiele różności. Skup się na odblokowaniu Duty Roulette: Expert zdobędziesz tam wszystko co potrzebujesz czyli gear i walutę na jeszcze lepszy gear.