Kilka pytań od świeżaka

Postanowiłem zajrzeć do świata Neverwinter i na samym początku zrodziły się w mojej głowie następujące pytania:

1. Jak dużą role odgrywa dobranie odpowiedniej rasy.

2. Czy ktoś mógłby mniej więcej przedstawić jaka rasa nadaje się do konkretnej klasy.

3. Jak wygląda balans klas w świecie Neverwinter.

4. Jaką klasę polecacie dla początkującego gracza, nastawionego głównie na zabawę pve.

5. Tworzenie własnego bulidu ma jakiś sens czy grywalnych jest tylko kilka i nie ma co bawić się we własne koncepcje.

6. Polska populacja jest widoczna w grze czy raczej nie posiadamy tam zbyt licznej kolonii.

1,2,3,4,5,6 - zapraszam na forum Neverwinter :P

By odpowiedzieć na Twoje pytania musiałbym napisać obszerny poradnik do gry.

1. Każda rasa pozwala ci rozdać punkty w inne atrybuty więc jak np grasz rouge to powinieneś grać rasą niziołka. Tak sie powinno robić ale ludzie mówią że te kilka pkt w statystykach nic nie znaczy.

2. To chyba jest opisane w grze. Nawet odpowiednio dobiera ci rase do klasy. Przy tworzeniu postaci masz napisane na jakich atrybutach skupia sie dana klasa więc nie musisz nigdzie szukać.

3. Tak jak w innych grach każdy ma tam swoje zadanie.

4. Łotrzyk, łucznik i wojownik z tarczą nie pamiętam nazwy postaci.

5. Możesz zepsuć postać. Na oficjalnym forum NWO masz dużo sprawdzonych buildów.

6. Jest tam dużo naszych rodaków. Spokojnie znalazłbyś kogoś do gry.

Pamiętaj że nie ma sensu grać samemu. Ta gra oparta jest na pve dungeonach i ogólnie takiemu graniu w party. :) Chociaż w ostatnim czasie w tym ostatnim dodatku dodali coś co ma usprawnić pvp

Od siebie dodam tylko:

3. Zależy czy pytasz o pve czy pvp. Jeśli chodzi o to pierwsze to bez wątpienia prym wiedzie CW, zrobić bez niego jakiś dungeon jest bardzo trudno. Za to na pvp najlepiej gra się łotrzykiem.

4. Tu w sumie nie ma większej różnicy, jednak za najtrudniejsze uważam CW i DC.

Postanowiłem zajrzeć do świata Neverwinter i na samym początku zrodziły się w mojej głowie następujące pytania:

1. Jak dużą role odgrywa dobranie odpowiedniej rasy.

2. Czy ktoś mógłby mniej więcej przedstawić jaka rasa nadaje się do konkretnej klasy.

3. Jak wygląda balans klas w świecie Neverwinter.

4. Jaką klasę polecacie dla początkującego gracza, nastawionego głównie na zabawę pve.

5. Tworzenie własnego bulidu ma jakiś sens czy grywalnych jest tylko kilka i nie ma co bawić się we własne koncepcje.

6. Polska populacja jest widoczna w grze czy raczej nie posiadamy tam zbyt licznej kolonii.