Kilka pytań początkującego, Guild Wars 2

Siema, mam kilka pytań. KIedyś grałem w GW2 ale sporo zapomniałem.

  1. Jak się wbija Masteries? Chcę zdobyć tego Gryfa lecz musze pierwsze zdobyć Masteries Springera Fortified Descent lecz stoję na 77% zauważyłem że dostałem sporo % jak skoczyłem springerem z dużej wysokości na wrogów i zdobyłem jakich achievement i wpadły mi % Do masteries ale teraz już nie wpadają i nie wiem jak sprawdzić jakie achievement mogę jeszcze wykonać aby zdobyć % do 100% i zdobyć tą Masterke.

Masterki wbijają Ci się za praktycznie każda aktywność. Robienie story, bicie mobow, eventy na mapie. Często na pofie zbiera się grupa i biją wszystkie championy. Tam sporo idzie wbić expa.

Dla przykładu jak wbijałem masterki z eod, to więcej mi wpadało expa na godzinę z bicia zwykłych mobow w wodzie, niż robienie mety.

“You need to be level 80, and you need to go to the masteries menu and select “train this mastery”, and then you need to gain xp on a PoF map.”

W skrócie : wybierasz masterię i wbijasz expa, tak jakbyś levelował 1-80, tylko że musi to być na mapach z Path of Fire (LWS4 też działa).

Dzięki :slight_smile: