Kilka pytań

Siemanko
Planuje z dziewczyną zacząć grę w ffxiv ale mam kilka pytań

  1. Co właściwie daja dodatki? Czy bez dodatków mam dostęp do dungeonow raidow etc. Oraz kampanii?
  2. Jak wygląda z populacja? Gra dobrze prosperuje?
  3. Archer/bard daje rade na rajdach oraz dungach?
  4. Rozumiem że jeżeli kupię najnowszy dodatek reszte poprzednich dodatków mam w zestawie?

1.Nowe lokacje, nowy wątek w MSQ, wyzszy lvl cap nowe dungy raidy przedmioty itd no i end game
2. Dobrze są serwery z restrykcja rejestracji (polecam Zodiark)
3. Tak każda klasa daje rade w end game jeżeli dobrze nią grasz. Bard jest bardzo mobilna postacią wiec dobrze daje sobie rade w późniejszych bardziej wymagających mechanikach. Bo np taki BLM ma ciężko jak dobrze nie zna mechanik .
4. Nie jak kupisz najnowszy dodatek to dostaniesz tylko dodatek. Polecam kupić complet edition ta wersja zawiera podstawkę oraz oba dodatki. Obecnie trwa promocja w sklepie SE i można taką wersje kupić za 16,99 euro

  1. Dodatki to kontynuacja kampanii, nowe klasy postaci, nowe rajdy, dungeony, aktywności
  2. Populacja jest bardzo duża - FFXIV ma drugą po WOWie ilość graczy, rozrzuconą po różnych serwerach. Jeśli chodzi o naszych rodaków to najwięcej jest ich na Moogle oraz Phoenix.
  3. Owszem, ponieważ posiada sporo buffów w tym cudowne przywracanie many, a i DPS też ma nie najgorszy (w FFXIV możesz w “locie” zmieniać klasy i je rozwijać na 1 postaci).
  4. Obecnie trwa promocja na sklepie Square Enix Europe (wersję Complete Edition zawierającą wszystko kupisz za ok 72 zł - 60% obniżki - promocja trwa do 22 sierpnia). I od razu dopowiem - wersja PC download to wersja cyfrowa, wersja PC to pudełko, które muszą wysłać i czeka się na nie trochę :slight_smile:

Complete Edition kupione, 40 lvl wbity i powoli idzie w gore. Dzieki za odpowiedzi :+1: