Kilka pytań

1.Po wbiciu 80 lvlu trudno jest zdobyć max ilvl?
2.Czy czuć progres postaci pomiędzy załóżmy 400 ilvl a 450 ilvl?
3.Chodzi mi o to,że np w Wowie była taka motywacja,żeby zdobywać większy ilvl,bo postać była silniejsza a w FFXIV też jest tak samo ?Boje się,że jak wbije 80 lvl to nie będe miał co robić odnośnie ulepszania postaci.

Ad 1 Hmm zależy. Zeby wejsc na same rajdy, to problemu z gearowaniem nie ma. Wrecz jest bardzo prosto. Max non-raid gear to 460. Spokojnie taki set mozna w 2 tygodnie zrobic, ze wzgledu na capy.
Ad 2 Czuc progress, jednak nie tak duzy jak to ma miejsce w wowie, gdzie jeden item potrafil podneisc ci damage o 10%. W finalu wiekszosc twojego dps pochdozi z rotacji a nie z gearu. Wiadomo jets roznica miedzy osoba z gearem 450-470 ale to sa wartosci rzedu 1-2k dps. W finalu bardziej, szlifujesz rotacje niz liczysz na gear ( bo ten i tak nie daje duzo).
Ad 3 Co do ulepszania, no to masz ciagle rajdy savage ( aka mythici z wowa) i tam, aby wymaxowac gear, no to spedzisz troche czasu. Jednak nie oczekuj, ze jak juz zdobedziesz geart na pziomie pre-rajdowym, bedziesz mial co dalej upgradowac. Oprocz rajdow mythicow, zostanie ci bieganie za achivkami,mountami, lvl altow itd.

Dzięki wielkie:)