Kilka pytań

witam mam kilka pytan 1.czy warto jeszcze zagrac w neverwinter? 2.ile ludzi gra obecnie na serwerach jaka ilosc? 3.gra jest nastawiona na grin/czy robienie questow 4.jaka ilosc czasu sie okolo wbija max lvl szybko czy wolno? / + Bylby ktos chetny do wspolnego zagrania? na ktoryms z bardziej zaludnionych serwow? jesli tak to pw / gg lub pod postem z gory thx

Powiem tak. Ściągnąć klienta i zacząć grę na pewno warto. W grze znajdziesz mnóstwo instancji itd. ale gra nie trafia do wszystkich , np do mnie gra po prostu nie przemawia. Ludzi online jest wystarczająco do dobrej zabawy. Gra da ci na pewno parę-paręnaście godzin na obejrzenie świata, i poznanie mechaniki gry - potem sam zdecydujesz czy ciebie to bawi

lvl cap wbija sie szybko no nie wiem.. 2 tygodnie grania tak po 2,3,4 godzin dziennie. ale po takim lvl cap nie ma end gameu

czyli ze nie za bardzo ciekawy jest neverwinter? a moglbys polecic jakas fajna gierke z duza populacja ludu? najlepiej nie anime;D

Wypwiem sie czysto, elegancko.

nigdyzima- ob tak to po poslu brzmi, jets gra mmorpg,, co napewno wiesz

Ostatnio cierpiom na brak graczyy 9akcja z klucami)

Mimo to polecam ci gre, sam gralem takim czerwonem diablem bodajrze czarodziej, takie ulti ze zamraza wszystkich!!

Dobilem lvl 27 i gra jest naprawde dobra@!

1. Warto zagrac, pżecierz trzeba kiedys zagraćć nonie?

2. nie moge sie wypowiedziec, bo graaaalem moze 3-4 miesiace temo

3. jezeli grales w neverwintera to wiesz że to jest mieszanka $%) grind i 7)% exp

Możesz grać solo, ale sa do tego klasy, jak i grac w party do ego tez sa klasy no nie?

4. Levele leca proprcjonalnie do ilosci czasu spedzonego w grze

Ludzi poszukaj w grze, sa gildie ktroe szukaja SWIEZAKOW ucza ich gry i potem maja prokazkow.

@up szukasz jakieś gry, polecam te gry:

metin2

aion

i takie podobne nonie

Mimo to graj, to jest dungeonowka, instanjce itp. Przypadine do gustu albo nie.

sory za bledy ale stralem sie pisac dobrze :_

Polecam gre magiem

jeszcee raz przperaszam, jutro naprawie literpwki, nie widze liter kurde :

witam mam kilka pytan 1.czy warto jeszcze zagrac w neverwinter? 2.ile ludzi gra obecnie na serwerach jaka ilosc? 3.gra jest nastawiona na grin/czy robienie questow 4.jaka ilosc czasu sie okolo wbija max lvl szybko czy wolno? / + Bylby ktos chetny do wspolnego zagrania? na ktoryms z bardziej zaludnionych serwow? jesli tak to pw / gg lub pod postem z gory thx