Kilka pytań

A jakby na gunerze zrobił 60vigor i 60 spirit ( czy jak sie zwą te defensywne) a reszte w dexa to chyba zadziała?

To już nie jest glass canon wtedy

Wiem virya ale napisałęś że glass canon sie średnio sprawdza i tak czytam opinie i ludzie piszą że niby tak najlepiej stąd moje pytanie

Wiem virya ale napisałęś że glass canon sie średnio sprawdza i tak czytam opinie i ludzie piszą że niby tak najlepiej stąd moje pytanie

Zainwestujesz pieniazki i czas, zrobisz dobry gear, to wszystko bedzie dzialac. Te staty to jest drobiazg, bez eq z takim systemem walki nawet z najwspanialszymi statami będziesz wiecznie ofiara.

Witajcie, mam kilka pytań odnośnie RO.

1. Jak najlepiej zarabiać Imperial Coinsy? Zawsze mi ich brakuje, nie stać mnie nawet na pierdółki.

2. Jak to jest, że niektóre itemki w grze nie jestem w żaden sposób w stanie sprzedać (mimo, że dropły np z mobów/bossa/ czy kupiłam w shopie), a inni mogą je bez problemu sprzedawać?

3. Czy niechciane przedmioty można sprzedać w jakiś inny sposób niż na aukcji lub w prywatnym sklepie?

4. Jak wyciągnąć Marksy z itemów? Mam kilka itemków z Marksami, che je sprzedać/zniszczyć, ale nie mogę tego zrobić.

5. Jak to jest, że niektórzy na grze (mimo, że niedawno wystartowała Open Beta) mają już skrzydła warte ponad 1000 piór? Ja gram od dwóch tygodni, nawet 100 nie zebrałam.

6. Jak zyskać innego mounta, niż podstawowy koń?

To na razie tyle :) Jak coś sobie jeszcze przypomnę, to dopiszę. Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi.