Kilka pytań ^ ^

Jako, że na gry typu poe trzeba poświęcić sporo czasu, a fpsy sieciowe nudzą mnie po 2-3h grania, mam warface zainstalowane.

Postanowiłem coś innego poszukać, dlatego ma kilka pytań.

a). Dużo ludzi gra, długo czeka się za drużyną?

b). Długo czeka się na mecz?

c). Jakie jest community i czy polscy gracze też są?

d). Gra jest po polsku, jeśli będę miał inną wersją powiedzmy eng niż pl to będę na tym serwerze co pl?

Jeszcze nie ściągnąłem, poczekam za odpowiedziami, wtedy zdecyduję.

Cześć, zatem lecimy po kolei.
a). Teraz z powodu HotS 2.0 jest za dużo graczy i przez najbliższe 4 tygodnie tak będzie, bo jest event z nagrodami do Overwatch
b). To zależy czy wybierasz najnowszą, wprowadzoną postać. Do 3 minut zazwyczaj wyszukuje. Kwestia również taka, czy gracz z kimś, np. 3 osoby i wszyscy wybraliście postacie o tej samej roli (np. 3x support), wtedy system dłużej szuka, bo stara się dopasować do Was przeciwników
c). Mniej toksyczne niż w typowych grach MOBA, bo nie ma czatu z przeciwną drużyną podczas meczu. Polacy są i cebulaści i fajni do grania - zależy, jak trafisz.
d). Są trzy serwery: Ameryka Północna, Europa, Azja. Język gry nie ma znaczenia - wybierzesz serwer europejski to będziesz grał również z naszymi.

Dzięki za odpowiedzi.

Nie mam sporo czasu na mmorpg, przerwa od BnS musi być. Myślę jeszcze nad dota 2, hots albo dota 2.

Po oglądam filmiki, poczytam jak to wszystko wygląda i zobaczę jak postacie wyglądają.

Z tych dwóch gier zdecydowanie polecę Ci Hotsa . Przyjemniejszy , ładniejszy a przede wszystkim kolosalnie prostszy i przystępniejszy dla niedzielnych . Dota jest drewniana jak sztil z miotły . Pozdrawiam ! :)

Pograłem kiedyś w HotSa kilka godzin i nie włączyłem więcej. Wróciłem tej nocy i dawno się tak dobrze nie bawiłem. Satysfakcja płynąca z grania daną postacią jest niewyobrażalna :D

Co to za event z nagrodami do OW? Coś z wiązanego z bójką?

Nie event polega na zagraniu 5 gier ze znajomym szybki mecz/przeciw si/ranking lub poza i wtedy dostajesz prezenty do OW i Hotsa

Popatrzyłem i poczytałem, miałem ciężki dylemat, ale po przemyśleniu sprawy wybiorę HoTSa. Po prostu bardziej mi przypadł do gustu.

Jako, że na gry typu poe trzeba poświęcić sporo czasu, a fpsy sieciowe nudzą mnie po 2-3h grania, mam warface zainstalowane.

Postanowiłem coś innego poszukać, dlatego ma kilka pytań.

a). Dużo ludzi gra, długo czeka się za drużyną?

b). Długo czeka się na mecz?

c). Jakie jest community i czy polscy gracze też są?

d). Gra jest po polsku, jeśli będę miał inną wersją powiedzmy eng niż pl to będę na tym serwerze co pl?

Jeszcze nie ściągnąłem, poczekam za odpowiedziami, wtedy zdecyduję.