Kilka pytań

Witam,

ściągnąłem SWTOR pograłem troszkę i uznałem,że gra mi się podoba mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy:

1. Kiedy powinno zakupić się subskrypcję czy już od 1 lvl'a czy można spokojnie nie wiem np. od 30?

2. Jaki server wybrać który polecacie najbardziej bo kompletnie nie wiem?

3. Z klas chciałbym pograć jedi czyli guardian jak rozumiem (jasna strona) tylko czy specializacje można wybrać tylko raz czy potem można ją zmienić?

4. Jak chodzi o specializacje guardiana czytałem z google iż ktoś pisał ta druga (środkowa) ma ponoć najładniej wyglądające skille i najwięcej funa daje. Reasumując kogo z jedi i z jaką specjalizacją polecacie na początek przygody głównie do gry samemu?

Dzięki wielkie z góry za odpowiedź .

1. Spokojnie można do 50 poziomu. Bo "podstawka" czyli 8 historii każdej z klas jest za darmo i dostępna dla wszystkich. Jasne spotkasz się z pewnymi ograniczeniami, które już od 1 poziomu subka zdejmuje, ale nie powinno to przeszkodzić Ci w grze. Potem trzeba choćby na miesiąc subskrybować by mieć dostęp do wszystkich dodatków na stałe. Nie mówiąc już, że endgame czyli nowy sposób na "expienie" i zdobywanie najlepszego sprzętu jest dostępny tylko dla abonentów.

2. W sumie serwer nie ma większego znaczenia. Zwłaszcza gdy planujesz grać sam. A jeśli gdzieś tam kołacze się, że może chcesz wstąpić do jakiejś gildii, to popatrz sobie chociażby na tym forum, jest kilka gildii, rozsianych po różnych serwerach.

3. Specjalizację ("drzewko") można zmienić zawsze. Wystarczy wizyta u odpowiedniego npca. Subki mają możliwość robić to "zawsze" gdy wykupią odpowiednią zdolność i nie są w walce.

4. Nie ma znaczenia jakie drzewko. Gra stała się obecnie dość prosta jeśli chodzi o wyzwania, zwłaszcza gdy każdemu towarzyszowi można zmieniać role: dps/tank/healer i nie ma problemu, że sith warrior musiał pół gry przeżyć bez leczenia. Nawet flashpointy na normalnym poziomie można przejść bez tanka/healera w drużynie, więc coś to pokazuje. Choć rzeczywiście zwykle środkowe drzewka w przypadku niepełnych dpsów są najlepszymi drzewkami do dmg. Jednak w wakacje ma wejść patch 5.3, który ma namieszać nieźle w skillach. Nie martwiłbym się jednak. Swtor stał się niestety niezwykle liniowy jeśli chodzi o rozwój postaci i nawet z zamkniętymi oczami wybierając masterki nie ma szans byś nie ukończył gry.

Ok bardzo dziękuje za odpowiedź :)

Z serwerów na chwilę obecną z Europejskich, najbardziej zaludniony jest The Red Eclipse. Trochę gorzej wygląda The Progenitor, gdzie ja gram, ale populacja jest na tyle dobra, że można znaleźć ludzi do wszelakiego kontentu mmo. Jak zdecydujesz się na Progenitor to daj znać, nick taki sam jak na forum, strona republiki, będę mógł pomóc jak będziesz miał jakieś pytania.

Witam,

ściągnąłem SWTOR pograłem troszkę i uznałem,że gra mi się podoba mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy:

1. Kiedy powinno zakupić się subskrypcję czy już od 1 lvl'a czy można spokojnie nie wiem np. od 30?

2. Jaki server wybrać który polecacie najbardziej bo kompletnie nie wiem?

3. Z klas chciałbym pograć jedi czyli guardian jak rozumiem (jasna strona) tylko czy specializacje można wybrać tylko raz czy potem można ją zmienić?

4. Jak chodzi o specializacje guardiana czytałem z google iż ktoś pisał ta druga (środkowa) ma ponoć najładniej wyglądające skille i najwięcej funa daje. Reasumując kogo z jedi i z jaką specjalizacją polecacie na początek przygody głównie do gry samemu?

Dzięki wielkie z góry za odpowiedź .