Kilka pytanek

Witam,

otóż pooglądałem trochę filmików z DN i mi się ta gra spodobała. A chciałem właśnie pograć w jakiś non-target. Ale mam kilka pytań.

Jak z populacją? Gra dużo ludzi?

Są jakieś polskie gildie?

Czy gra aż tak dużo waży? Bo najlepiej żeby miała do 8GB :P

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Polskie gildie na pewno są. Co do ludzi, zależy gdzie chcesz grać. Sporo osób gra na wersji SEA, ale na EU gra coraz więcej bo szybko aktualizacje wychodzą i doganiamy inne wersje. Gra nie waży dużo, jakieś 5-6 GB

Populacja jest średnia (jest dobrze jak na mmo), Polskie gildie na pewno są tylko musisz poszukać (mogą być mieszane z innymi krajami). Gra nie waży dużo, tak do 6 GB.

Dzięki za odpowiedzi. Jutro na pewno ściągnę.

Dzięki za odpowiedzi. Jutro na pewno ściągnę.

Dzięki za odpowiedzi. Jutro na pewno ściągnę.

Na EU jest sporo polskich gildii, chyba 4 czy 5, nie wiem jak na obecną chwilę jest u nich z aktywnością, liczbą graczy, ale np. "Gadzia_Squad"albo "GadziaMafia" jakoś tak, oni raz nazwę zmieniali teraz nie.pamiętam dokładnie, czy też "Exilium" mają, a przynajmniej jakiś czas temu mieli sporo graczy.

Oj, sorki za ten spam "Dzięki za odpowiedzi....", internet mi się zawiesił i kliknąłem kilka razy :P

Witam,

otóż pooglądałem trochę filmików z DN i mi się ta gra spodobała. A chciałem właśnie pograć w jakiś non-target. Ale mam kilka pytań.

Jak z populacją? Gra dużo ludzi?

Są jakieś polskie gildie?

Czy gra aż tak dużo waży? Bo najlepiej żeby miała do 8GB :P

Z góry dziękuję za odpowiedzi.