Kingdom Online - Drużyna/Gildia na serwerze Manu

@StevenSeagal

Niestety kilku osobom łacina nie podeszła :) Aktualnie posiadam 200k I jedyną opcją jest ta NocnaStraz którą kilka osób w grze uznało

EDIT:

"NocnaStraz" została utworzona zapraszam serdecznie

Boicie się grać bo pełno turasów ? Najlepsze jest to, że można ich zniszczyć i to cieszy. Więc polecam grę ;]

jakis TS ktos ogarnie ? bo bez tego sie bedzie nudno gralo

Już lepiej skype ^_^

skype laguje poza tym nie chce mi sie sluchac co sie dzieje u kogos na chacie. Wiec lepiej jakos RC VT lub TS

@Steven TS będzie załatwiany dnia dzisiejszego (jako że jest już po północy)

Kurna sciagam od nowa bo jakis blad mi wywala ze plik jest corrupted czy cos w ty rodzaju mial ktos tak???

Gramy wraz ze znajomymi, póki co testujemy gre. Dużo chętnych już jest? Z filmików na yt, pvp miażdzy:)

ja rano zaczne grac :) bo wczoraj zaczalem na premierze ale na innym serwie te podklasy sa ciekawe :)

No i chyba ja sie zdecyduje zaczne jutro jak wroce ze stancji do domu i przyjme krazka bede kolo godziny 23 -1

Moglby ktos w skrocie troszke gre opisac (oprocz tego co na pierwszej stronie jest) . Jak wyglada PVP, czy jest open i mozna klepac tych turasow gdziekolwiek? Ktos pisal ze w becie gral do max lvla. Jak wyglada endgame?
@edit:
no i jeszcze jedno, w sumie dosyc wazne pytanie. Co z wydawca? Jest P2W w itemshopie ?;p

gra swietna :) ma swoj klimat mimo ze nie ma super grafiki ale nie jest skomplikowana i przyjemnie sie gra . Gram od 30 min poki co 7 lvl wariora pod greater axe

pograłem trochę jest przeciętnie, grafa taka sobie, questy typu "zabij 5, 10 , 3" itp. pogram jeszcze troche na 6 lvlku nie zachwyca

Gdzie gracie, ja na 1 serwerku z listy

W temacie pisze ze serwer Manu. Czytalem na forum gry, ze wiekszosc anglojezycznych graczy tez zbiera sie na Manu. Poki co podoba mi sie system "combo" przy uzywaniu R pomiedzy skillami. Walka staje sie bardziej dynamiczna. Reszta niestety nie zachwyca ale przypomina za to stare dobre mmo :P Ciekaw jestem jak wyglada ta walka o terytoria,forty itd.

jak cos moj nick w grze BicepsWIthMe

@Steven

Nie znajduje cię po nicku na pewno grasz na Manu jak my wszyscy?

Optymalizacja leży, na bardzo dobrym sprzęcie fps tak skaczą, że sobie odpuszczam ale poowdzenia dla innych.

Optymalizacja leży, na bardzo dobrym sprzęcie fps tak skaczą, że sobie odpuszczam ale poowdzenia dla innych.

dziwne, na moim 5 letnim PIIx4 i hd7850 wszystko na maksa i 30-40 fps, a jak na mmo to w zupełności starcza (to nie CoD czy BF zeby miec stale 60)

dzisiaj spróbuje dołączyć do gildii musze tylko na Manu postać jakąś klepnąć, bo zrobiłem na innym

To samo stary pc i wsio na full, niestety brzydka grafa, denne questy, parę fajnych rozwiązań niestety nie wystarczy,aby mnie tu zatrzymać, szkoda czasu jednym słowem (12lvl)

@UP

No to kolego muszę przyznać, że przemierzyłeś cały świat gry, przez te 12 lvli i rzetelnie możesz stwierdzić, że ta gra nie ma nic do zaoferowania.