Klasa

Witam. Mam juz zainstalowane LOTRO i chciałbym się dowiedzieć jaką klasę polecacie dla początkującego jako że będzie to moje pierwsze spotkanie z grą oraz jaki serwer najlepiej wybrać.

Co do serwerow sie nie wypowiem bo nie znam obecnych danych na temat ilosci osob na nich ;).

Natomiast co do klas to powiem tak : kazda jest dobra ale wszystko zalezy od stylu gry ;)

- hunter (typowy lucznik)

- champion (wojownik dps, dwa miecze, szybkie ataki, slaba zbroja)

- guardian (tank, miecz + tarcza, duzo skilli defensywnych, gorzej z atakiem - ciezko zginac)

- burglar (lotrzyk, styl oparty na debuffach bardziej niz na czystym dmg czy krytach)

- minstrel (uzdro, ciekawe mechanika muzyki - grasz jakies nutki z malym cd, po uzbieraniu np 3 grasz cos lepszego co daje np buffa czy mocniejsze leczenie/dmg)

- lore master (mozna by rzec ze to taki druid - przyzywa zwierzeta ktore dla niego walcza i tankuja, ma pare buffow dla nich, do tego umie przywracac energie (nie hp a odpowiednik many)

- captain (kapitan, moze przywolac ludzi z sztandarami buffujacymi lub lucznika, generalnie to ma najwiecej buffow, malo skilli atakujacych i ogolnie walczacych, moze w ograniczonym stopniu leczyc, ale minstrela w leczeniu nie zastapi)

Nie opisalem klas platnych gdyz na start zakladam ze nie chcesz wydawac na nie pieniedzy ;) (bo jakbys chcial to bys wiedzial ktora ci sie podoba :D)

Ja wybrałem łucznika , najprzyjemniej się grało na początku , co do servera nie powiem bo grałem jakies 1,5 roku temu .

Super dzięki za odpowiedź jeszcze tylko poczekam na rady z serwerem na którym najwięcej rodaków

Na początek chyba najlepiej huntera. A serwer zdecydowanie Snowbourn.

Dzięki :)

Witam. Mam juz zainstalowane LOTRO i chciałbym się dowiedzieć jaką klasę polecacie dla początkującego jako że będzie to moje pierwsze spotkanie z grą oraz jaki serwer najlepiej wybrać.