Klasy PvP

Witam!

Jestem ciekaw które klasy najlepiej nadają się do PvP (player vs. player) i TvT (team vs. team).

Najlepiej by podana byla kombinacja klas. Jestem też ciekaw czy w RoM klasy są dobrze zbalansowane?

Chciałbym też wiedzieć czy w świecie Taborei na serwerze PvE walka pomiędzy graczami możliwa jest tylko na specjalnych arenach czy można wyzwać osobe do walki w jakimkolwiek miejscu?

Witam!Jestem ciekaw które klasy najlepiej nadają się do PvP (player vs. player) i TvT (team vs. team).Najlepiej by podana byla kombinacja klas. Jestem też ciekaw czy w RoM klasy są dobrze zbalansowane?Chciałbym też wiedzieć czy w świecie Taborei na serwerze PvE walka pomiędzy graczami możliwa jest tylko na specjalnych arenach czy można wyzwać osobe do walki w jakimkolwiek miejscu?

Najlepiej jak dla mnie do pvp nadaje się Łotr/Zwiadowca, ponieważ ma stuna+duży dps. Jak nie lubisz się bić w zwarciu to Mag/Łotr na h-lvl też jest bardzo dobry. Graczy możesz wyzywać do walki w każdym miejscu, jeżeli grasz na serwerze PvP to możesz zawsze zaatakować inną postać bez powodu.

A jak nadaje się Zwiadowca/Łotr lub Zwiadowca/Strażnik?

Wole grać scoutem niż rougiem.

Witam!

Jestem ciekaw które klasy najlepiej nadają się do PvP (player vs. player) i TvT (team vs. team).

Najlepiej by podana byla kombinacja klas. Jestem też ciekaw czy w RoM klasy są dobrze zbalansowane?

Chciałbym też wiedzieć czy w świecie Taborei na serwerze PvE walka pomiędzy graczami możliwa jest tylko na specjalnych arenach czy można wyzwać osobe do walki w jakimkolwiek miejscu?