Kleryk obecnie

Witam.

Właśnie pobieram Neverwinter i zastanawiam się nad klasą. Kiedys grałem troszeczke GWF i magiem, jednak słyszałem opinie, że GWF jest mało brany na insty. Natomiast magów z tego co słysze każdy poleca i pewnie jest ich ogrom więc eq pewnie bardzo drogie. Myśle nad klerykiem, podobno dostał sporego buffa. Jak wygląda obecnie jego rola w party(słyszalem, że heal nie jest na instach potrzebny)? Czy jest na nich zapotrzebowanie i, czy jednak zrobić tego maga?

Witam.Właśnie pobieram Neverwinter i zastanawiam się nad klasą. Kiedys grałem troszeczke GWF i magiem, jednak słyszałem opinie, że GWF jest mało brany na insty. Natomiast magów z tego co słysze każdy poleca i pewnie jest ich ogrom więc eq pewnie bardzo drogie. Myśle nad klerykiem, podobno dostał sporego buffa. Jak wygląda obecnie jego rola w party(słyszalem, że heal nie jest na instach potrzebny)? Czy jest na nich zapotrzebowanie i, czy jednak zrobić tego maga?

Jak ja półtora roku temu zaczynałem Control Wizzardem to GWF był na topie. Dobry GWF jest zawsze w cenie:) Bierz to co Ci się podoba. Nie patrz na to co jest na topie bo to się szybko zmienia.

Akurat jak ja grałem przed wyjściem dodatków, to każdy chciał GWF, nikt praktycznie nie brał tanków, bo wojownicy świetnie ich zastępowali. Wystarczy dobry build.

Kleryk jest jak najbardziej potrzebny, bez niego ciężko jest zrobić jakiś trudniejszy dungeon, tak samo cw, bez niego też raczej się nie robi. Jednak ostrzegam, że są to dwie najtrudniejsze klasy i większość czasu to Ty odpowiadasz za to czy dany dungeon przejdziecie czy nie.

PS:Ceny zbroi(T2) na ah dla każdej kalsy są teraz śmieszne, dwa dni temu widziałem sztukę za 15K.

kleryk to taki pierdolnietniejszy łócznik

Witam.

Właśnie pobieram Neverwinter i zastanawiam się nad klasą. Kiedys grałem troszeczke GWF i magiem, jednak słyszałem opinie, że GWF jest mało brany na insty. Natomiast magów z tego co słysze każdy poleca i pewnie jest ich ogrom więc eq pewnie bardzo drogie. Myśle nad klerykiem, podobno dostał sporego buffa. Jak wygląda obecnie jego rola w party(słyszalem, że heal nie jest na instach potrzebny)? Czy jest na nich zapotrzebowanie i, czy jednak zrobić tego maga?