Klucz

Jestem nowy na forum. Czy ktoś mógł by podać klucz aktywacji doty 2. Gra mi się bardzo spodobała.

Patrzyłem jak mój brat w nią grał i postanowiłem też zagrać. Ogółem to gram tylko w Cabala ale chciałbym też pograć w inne gry a żądna mi nie przypadła gustu poza dota 2. Już od bardzo dawna czekam w kolejce ale żądnej wiadomości nie dastaje a dawno powinienem dostać a, więc jakby ktoś mógł mi podać klucz bardzo prosze. Dziekuję

Gra jest za darmo, z kluczem nic nie zrobisz.

no właśnie jest problem bo czekam na gre 2 tygodnie nadal tylko zakup na steam

Sprawa wygląda tak, że kluczy już nie ma. Musisz czekać na odzew ze Steamu. DotA 2 to znana gra i dużo ludzi się na nią ciśnie czyli są kolejki, jak przyjdzie na ciebie pora dadzą ci zznać.

Teraz już nawet nie ma kluczy :) pozostało Ci tylko czekać i sprawdzać e-mail, a na wszelki wypadek sprawdź czy na pewno się zapisałeś do kolejki oczekujących.

Jestem nowy na forum. Czy ktoś mógł by podać klucz aktywacji doty 2. Gra mi się bardzo spodobała.

Patrzyłem jak mój brat w nią grał i postanowiłem też zagrać. Ogółem to gram tylko w Cabala ale chciałbym też pograć w inne gry a żądna mi nie przypadła gustu poza dota 2. Już od bardzo dawna czekam w kolejce ale żądnej wiadomości nie dastaje a dawno powinienem dostać a, więc jakby ktoś mógł mi podać klucz bardzo prosze. Dziekuję