Klucze 25.07

Cześć, wczoraj mieli wysyłać klucze ja się nie załapałem a Wy?

Żadnego info nawet o tym nie ma.

rzucę trochę światła na sprawę :D Fakt faktem ja swoje klucze dostałem wczoraj . Napisz do supportu , dostaniesz rzetelną odpowiedź. P Pozwalam sobie zamieścić To wiadomośc od supportu(bardzo miłego i szybkiego) .

[niezmienione]

Witam,
Dziękujemy za skontaktowanie się z działem obsługi klienta CDP.pl

Przepraszamy za trudności jakie Państwo napotkali w czasie trwania naszej promocji. Zainteresowanie akcją przekroczyło nasze oczekiwania, a część użytkowników napotykała problemy z działaniem serwisu.
W związku z dużym zainteresowaniem promocją, błyskawicznemu wyczerpaniu uległa określona pula kluczy do gry podstawowej Guild Wars oraz dodatków. W rezultacie nie wszyscy użytkownicy otrzymali klucze aktywacyjne na swoją Półkę.
Niestety prace nad rozwiązaniem problemu z brakującymi kluczami uległy opóźnieniu, ze względu na oczekiwaną dostawę nowej puli kluczy. Prace planujemy zakończyć do najbliższego piątku 25.07. Wówczas brakujące klucze zostaną automatycznie udostępnione na wirtualnych Półkach.
Prosimy więc jeszcze o cierpliwość i wyrozumiałość.

Pozdrawiam,
Robert Kuraś
Dział obsługi klienta CDP.pl

Ja wczoraj dostałem możliwość, pobrania klucza do prophercies, trochę to trwało.

Dobra, napisałem do nich i teraz trzeba czekać na odpowiedź. Jestem ciekawy co odpiszą.

Ja już w czwartek dostałem moje kluczyki :)

Cześć, wczoraj mieli wysyłać klucze ja się nie załapałem a Wy?

Żadnego info nawet o tym nie ma.