KMT (Kiedyś Miałem Team) na LCSie

http://www.cyberspor...288381481237582

Artykuł z Cybersport.pl , który informuje polskich fanów League of Legends o 'czarnym koniu', który pokonał EU dywizję 'nijdże w pidżamach' i tym samym zagwarantował sobie spota w aktualnej edycji LCSa.

Chłopaki pokazali naprawdę moc, skilla, grę determinacji i zagrywkę typowo psychologiczną (jak raz spadły morale przez taką Kyle "Overpow", to potem tylko nie odpuszczać). Mecze rozgrywały się w trybie BO5, gdzie 3 zwycięstwa trafiły do 'biało-czerwonych'.

Wzięli się znikąd i zrobili niezłe wrażenie, tak na wszystkich widzach jak i na mnie (nie oglądałem na żywo, ale już nadrobiłem replayem). Podobna sytuacja miała miejsce gdy rosyjski M5 (Moscow Five) rozpoczynał swoją przygodę na scenie E-sportowej, gdzie wjechali na turniej, jak na chatkę babuni i jej porcelanową kolekcję z zabłoconymi glanami, tym samym rozpierdzielając wszystko i wszystkich po drodze (na tym turnieju). Jak opadł dym, zostało tylko głuche "łooooł".

Gambit Gaming (tj. aktualna nazwa teamu) zrobili wrażenie i kibicuję im do dzisiaj, KMT ma jeszcze szansę pokazać, że naprawdę jadą na nitro, to i będą mieli moje poparcie w postaci pomponów podczas turniejów :)

Jeżeli chodzi o takie akcje jak wyżej, to to jest chyba główny powód dla którego wybieram E-sport zamiast siatki w TV czy piłki nożnej na kanale eurosport. Mam nadzieję, że tak jak w WoT, gdzie mamy mocny team (EPS- Evil Panda Squad), tak jak w CSie gdzie mamy (albo mieliśmy, bo nowy skład raz się wybija a raz spada jak kaszalot w konserwie) świetny zespół, to także mam nadzieję posiadać wreszcie w LoLu swoich wymiataczy (w TOP3).

Życzę tego także każdemu 'biało-czerwonemu' składowi z innych gier, a szczególnie polskim graczom SC2, których oglądam ostatnio bardzo często jak tylko jest okazja i jakiś turniej.

Byle do przodu; po puchary, sławę, laski i kasę KMT :) GL, Kill Them All

W lolu co chwilę jest zmiana na scenie Lcs'ów więc jeśli utrzymają dłużej niż rok gl and hf.

Ogłądałem jak KMT gra na żywo, no trzeba przyznać że są dobrzy, chciałem mieć jakiś polski team któremu mógłbym kibicować, za MYM średnio przepadałem (sympatią darze tylko Libika, podoba mi sie jak gra) i pojawiło sie KMT, liczę że

@Deimond "Jeśli utrzymają sie dłużej niż rok good luck and high five" - nieskładne zdanie, prędzej well done jeśli sie utrzymają, a nie good luck...

Może ale niech nie pierdyknie po pół roku albo rozegrają jeden turniej i koniec, nie po prostu niech grają jak najdłużej a może coś ugrają. Czego im z całego serca życzę.

Może ale niech nie pierdyknie po pół roku albo rozegrają jeden turniej i koniec, nie po prostu niech grają jak najdłużej a może coś ugrają. Czego im z całego serca życzę.

Wiem o co Ci chodzi, i też mam obawy, to nic dziwnego. Jednak faktycznie warto kibicować, zwłaszcza swoim na scenie e-sportowej.

A jeżeli chodzi o samych Polaków to mam tutaj fajną grafikę dotyczącą aktualnego LCSa:

Link: http://castercomix.cfw.me/comics/pl/364955

Jednak w moba nie odnosimy żadnych dużych sukcesów. Nie wiem czemu, w CS'ie potrafimy wygrywać i to była nasza dziedzina jeszcze w tej starszej wersji. W starcraft 2 potrafimy dojść do finału i coś ugrać, ale tutaj nic. Niby lol jest popularny u nas jakoś nie potrafimy tego wykorzystać na swoją korzyść. Chociaż parę razy nasze zespołu jechały na turniej czy za granicę czy nawet u nas podczas PGA - zostawały zawsze pozostawione samemu sobie. Na PGA wstyd było aby pożyczać sprzęt od konkurencji bo sponsor nie dawał nic a oczekiwał samych sukcesów gdzie osiągnięcie 3 miejsca uznawał za same dno. (Sry nie pamiętam nazwy teamu ale było o tym głośno). Trzeba coś włożyć w team a nie stworzyć go oczekiwać iż sami z siebie coś może ugrają.

Problem Polski jest wlasnie taki jak zaprezentowany przykład. Kibicuje się dopiero jak są sukcesy i równie szybko się zapomina jak ich brak. Odnosi sie to do wszystkiego poza dennym sportem narodowym. Jest też inna strona medalu - nie znajdziesz u nas sponsora, musisz sam wszystko robić. Z tego co wiem większość krajów wspiera swoich i stara sie ich motywować. U nas jak masz pasje i smykałkę musisz liczyć na szczęście, bo dla państwa najlepiej byłoby jakbyś był kolejnym niewolnikiem pracującym do śmierci. Mamy też inna mentalność - który rodzic wylozy kase na sprzet dla dziecka, bo to sobie radzi w grze? Który cokolwiek zainwestuje w rozwój zamiast siedzieć na glowie ze bez studiów skonczy jako śmieciarz. Nie mam nic do chłopaków bo ich znam, ale póki nie znajdą porządnego zagranicznego sponsora, Ew ktoś ich nie doceni, w tym kraju będzie to droga do nikąd

Tak, bo jeżeli w kraju nikt nas nie doceni, to szukamy zagranicznego teamu z już wyrobionym zapleczem. I bardzo dobrze według mnie, bo sponsorzy niby są w Polsce, ale nie na takim poziomie 'inwestycji' jak za granicą (czyt. na co wpływa gospodarka i ogólne zainteresowanie e-sportem w naszym kraju). Ja dalej widzę, że jest coraz lepiej z tym, gdzie zespoły takie jak KMT mają jakiekolwiek szanse grać nie tylko o puchar i sławę, ale jakieś konkretniejsze pieniądze. Zawsze trzymam kciuki za polskich graczy i wieżę, że 'jutro będzie lepiej niż wczoraj'.

E-sport jest jak pilka nozna, jesli dostajesz propozycje od jakiejs drzuzynie miedzynarodowej jak Arsenal, to dochodzisz do niej. Bo wiesz ze zapewnia ci lepsze standardy niz typowa Legia Warszawa np. Tak samo jak KMT powinno dojsc do jakiegos gejmingu jak Wizards, Na-Vi, wtedy faktycznie by cos ugrali :)

E-sport jest jak pilka nozna, jesli dostajesz propozycje od jakiejs drzuzynie miedzynarodowej jak Arsenal, to dochodzisz do niej. Bo wiesz ze zapewnia ci lepsze standardy niz typowa Legia Warszawa np. Tak samo jak KMT powinno dojsc do jakiegos gejmingu jak Wizards, Na-Vi, wtedy faktycznie by cos ugrali

To racja i o tym jest mowa właśnie. Na razie niech jeszcze pokażą, że nie pokonali NiPu tylko grą psychologii, a skillem. LCS dla nich to furtka do tego aby może zgarnąć porządnego polskiego sponsora i tym samym podnieść nieco prestiż polskich drużyn w naszym kraju.

Vilczy, jednak najwiekszym problemem MYM byl Gaming House, gdyby owego posiadali by duzo, duzo lepiej zagrali. Bylo widac ze gracze MYM sie bardiej bazuja na solo qq niz na treningach z innymi druzynami. Jak sam Mokadin mowil ze na poczatku gry sie same wygrywaly ( bo kto znal MYM?) i obawiam sie ze z KMT stanie sie to samo, dostali sie. Zaczna wygrywac bo sa nowi i nieznani a potem dostana...

Szczerze moim zdaniem KMT ma szansę wybicia się i zostania na dłużej na profesjonalnej scenie LoLa , grają rozważnie i znają swoje mocne i słabe strony poza tym pomagają sobie nawzajem dodatkowo widać że musieli grać dłuższy czas jako zespół ze względu na ich synchronizację i taktykę , ich zachowanie daleko ma się od meczy z solo queue i widać że wykorzystują błędy przeciwników oraz bazują na własnych umiejętnościach a nie tylko liczą na szczęście. Nic tylko im kibicować i starać się dorównać a z czasem przegonić :)

BTW już gorszego tła na forum nie mogli dać :////

Najbardziej rozwaliło mnie to, że NiP wziął ich jako swoich przeciwników bo myśleli, że zrobią 3-0 i pójdzie im strasznie łatwo. Sam Freeze na swoim Twitterze dodał tweeta, że czas zrobić 3-0 na KMT po czym gdy ktoś mu zaprzeczył napisał, że nie wydaje mu się iż Polacy dadzą radę. Warto też dodać, że przed meczem gdy zawodnicy życzyli sobie powodzenia Freeze zachował się jak zwykły lamus i patrzał na nich, śmiał się z nich i było widać, że nie respektuje Polaków. Dostali 3-0 ale "w dupeczke" i zasłużyli na to. Tak aroganckiego teamu dawno nie widziałem. Mimo, że ZoroZero jest wg. mnie najlepszym topem EU to nukeduck jest dla mnie poprostu słaby, nie mówiąc już o hyrq bocie ten to już wogóle overrated. Dexter, Kevin i Svenskeren mogą się teraz pośmiać z tych leszczy z "Nindżas in Pochwa's"(yup ma to ich obrazić). Jestem w 70% pewien(czyli nie jestem pewien), że wykupią slota na LCS lub wyrzucą aktualny skład LD i przygarną tych leszczy z NiP-u.

@TOPICZ
GOGO POLSZA w ELCEESACH. Avatar kupię gdy będzie dostępny na 100%. Do mymu nie kupiłem bo nie przepadam za braćmi Kukier :C.

@OFFTOPIC
Tło forum jest ultra paskudne ale to pewnie dopiero początek zmian. Widać pewne niedociągnięcia i niedługo będzie cacy.(PRAY FOR IT)

http://www.cyberspor...288381481237582

Artykuł z Cybersport.pl , który informuje polskich fanów League of Legends o 'czarnym koniu', który pokonał EU dywizję 'nijdże w pidżamach' i tym samym zagwarantował sobie spota w aktualnej edycji LCSa.

Chłopaki pokazali naprawdę moc, skilla, grę determinacji i zagrywkę typowo psychologiczną (jak raz spadły morale przez taką Kyle "Overpow", to potem tylko nie odpuszczać). Mecze rozgrywały się w trybie BO5, gdzie 3 zwycięstwa trafiły do 'biało-czerwonych'.

Wzięli się znikąd i zrobili niezłe wrażenie, tak na wszystkich widzach jak i na mnie (nie oglądałem na żywo, ale już nadrobiłem replayem). Podobna sytuacja miała miejsce gdy rosyjski M5 (Moscow Five) rozpoczynał swoją przygodę na scenie E-sportowej, gdzie wjechali na turniej, jak na chatkę babuni i jej porcelanową kolekcję z zabłoconymi glanami, tym samym rozpierdzielając wszystko i wszystkich po drodze (na tym turnieju). Jak opadł dym, zostało tylko głuche "łooooł".

Gambit Gaming (tj. aktualna nazwa teamu) zrobili wrażenie i kibicuję im do dzisiaj, KMT ma jeszcze szansę pokazać, że naprawdę jadą na nitro, to i będą mieli moje poparcie w postaci pomponów podczas turniejów :)

Jeżeli chodzi o takie akcje jak wyżej, to to jest chyba główny powód dla którego wybieram E-sport zamiast siatki w TV czy piłki nożnej na kanale eurosport. Mam nadzieję, że tak jak w WoT, gdzie mamy mocny team (EPS- Evil Panda Squad), tak jak w CSie gdzie mamy (albo mieliśmy, bo nowy skład raz się wybija a raz spada jak kaszalot w konserwie) świetny zespół, to także mam nadzieję posiadać wreszcie w LoLu swoich wymiataczy (w TOP3).

Życzę tego także każdemu 'biało-czerwonemu' składowi z innych gier, a szczególnie polskim graczom SC2, których oglądam ostatnio bardzo często jak tylko jest okazja i jakiś turniej.

Byle do przodu; po puchary, sławę, laski i kasę KMT :) GL, Kill Them All