Knight Of The Fallen Empire

1.Mam pytanie, czy jeżeli wykupie dzisiaj suba na miesiąc( podkreślam tylko na miesiąc) to dostanę dodatek Knight of the fallen empire?

2. Czy mogę gdzieś zakupić suba na 30dni za 30zł przez paysafecard?, gdyż na stronie można przez PSC tylko na 60dni za wyższa cenę?

https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html tutaj masz za 16 zl po doliczeni dodatkowych oplat wyjdzie jakies 22 zl wiec jeszcze Ci zostanie ;) a co do dodatku to nie wiem ;)

To co teraz mi podałeś, to po prostu sub na 30dni? (wczesniej nie byłem subem wogole, dlatego nie chce by był to prepaid przedłuzajacy suba bo takowego nie posiadam).

To jest coś co można aktywować tylko raz na każde konto. Coś jak BC w wowie

I z tego co pamiętam 30 dni dostaje się tylko po wykupieniu suba

Suba w swtorze na 30 dni możesz zakupić tylko jak recrruring. Czyli trzeba podpiąć karte kredytową i będzie Ci pobierać co miesiąc 30zl.

A co do pierwszego pytania to nie. Musisz być subem najlepiej w trakcie premiery dodatku.

Chyba, że chcesz się załapać na dodatkowe itemy i kompanów oraz early acces to trzeba być subem od 10 sierpnia do 19 grudnia.

O taką odpowiedz mi chodziło, dzieki za pomoc, Proszę o zamknięcie tematu.

1.Mam pytanie, czy jeżeli wykupie dzisiaj suba na miesiąc( podkreślam tylko na miesiąc) to dostanę dodatek Knight of the fallen empire?

2. Czy mogę gdzieś zakupić suba na 30dni za 30zł przez paysafecard?, gdyż na stronie można przez PSC tylko na 60dni za wyższa cenę?