Knights.pl

Witaj wędrowcze!
Zajmij miejsce w karczmie, zapewne jesteś zmęczony po długiej podróży...

Chciałbyś stać się znanym wojownikiem tak jak wielu w okolicy?
Musisz najpierw na to zapracować - rycerska szkoła na pewno Cię przyjmie i pozwoli wytrenować umiejętności.

W pobliskich górach kręci się mnóstwo bestii. Zabijając je na pewno zwrócisz uwagę miejskiej ludności.

Czy odważysz się podjąć wyzwanie?



Opis gry:
Knights, jest to szeroko rozwinięta gra przeglądarkową osadzona w fantastycznym świecie. Jest to tekstowy RPG dla wielu graczy. Gra nie wymaga pobrania na dysk, ponieważ rozgrywana jest przez przeglądarkę.


Gra oferuje nam do wyboru trzy światy, na których możemy rozpocząć rozgrywkę, stworzyć naszego bohatera by podjąć wyzwanie oraz wspinać się ku szczytowi.

Grę rozpoczynamy poprzez założenie konta, oraz stworzenie postaci wybierając spośród kilku dostępnych Ras i Klas. Jest to zasadniczy wybór dla naszej gry, aczkolwiek można go później zmienić (Preferowana postać: Półsmok Barbarzyńca).
Nie zapomnij również o przeczytaniu Regulaminu oraz zasad jakie obowiązują.



Nie jest to gra P2W, gdyż dodatki zakupione w ITEM SHOP w żaden sposób nie wzmacniają postaci.

Więcej opisu i wskazówek znajduje się na forum gry (zwanego Tawerną) w dziale Porady.

Zapraszam do gry!

PREFEROWANY SERWER dla nowych graczy: 2.

Gra była z 10 lat temu fantastyczna. Jak się prezentuje aktualnie?

Chętnie także się dowiem.

Kiedyś grało mi się bardzo dobrze w tą grę, jakiś miesiąc temu chciałem zobaczyć czy gra nadal zyje, no powiem nie zdziwiłem się jak zobaczyłem pustki, a jak zapoznałem się z nową zawartością jaka do tego czasu wyszła powiem wam że totalnie rozumiem dla czego ludzie już nie grają w tą grę, głównie nowości w "expieniu" oraz "postaci" nie wiem kto i po co to zmieniał skoro było to dobre, na tą chwile moim zdaniem nie da się grać w tą grę, no ale nie oszukumy się tak jak poprzednicy 10 lat temu ta gra była genialna i chciało się grać .... 10 lat .... czas jest nieubłagany i wszystko z czasem przemija, a zwłaszcza jeżeli wprowadza się niepotrzebne aktualizacje takim samym odpowiednikiem jest też thecrims ...

Dokładnie masz racje gizorro dodam od siebie że Administracja gry Knights w swoim czasie działała dość często na prośbę kolegów zwłaszcza w ostatnim czasie kiedy było już mniej graczy i po prostu Administracja gry musiała liczyć na kolegów a ci jak im jakiś gracz nie pasował pisali do kolegi Admina czy Moda i zaraz ban leciał :P dlatego ja olałem te grę bo tam jedna wielka klika :P

Witaj wędrowcze!
Zajmij miejsce w karczmie, zapewne jesteś zmęczony po długiej podróży...

Chciałbyś stać się znanym wojownikiem tak jak wielu w okolicy?
Musisz najpierw na to zapracować - rycerska szkoła na pewno Cię przyjmie i pozwoli wytrenować umiejętności.

W pobliskich górach kręci się mnóstwo bestii. Zabijając je na pewno zwrócisz uwagę miejskiej ludności.

Czy odważysz się podjąć wyzwanie?



Opis gry:
Knights, jest to szeroko rozwinięta gra przeglądarkową osadzona w fantastycznym świecie. Jest to tekstowy RPG dla wielu graczy. Gra nie wymaga pobrania na dysk, ponieważ rozgrywana jest przez przeglądarkę.


Gra oferuje nam do wyboru trzy światy, na których możemy rozpocząć rozgrywkę, stworzyć naszego bohatera by podjąć wyzwanie oraz wspinać się ku szczytowi.

Grę rozpoczynamy poprzez założenie konta, oraz stworzenie postaci wybierając spośród kilku dostępnych Ras i Klas. Jest to zasadniczy wybór dla naszej gry, aczkolwiek można go później zmienić (Preferowana postać: Półsmok Barbarzyńca).
Nie zapomnij również o przeczytaniu Regulaminu oraz zasad jakie obowiązują.



Nie jest to gra P2W, gdyż dodatki zakupione w ITEM SHOP w żaden sposób nie wzmacniają postaci.

Więcej opisu i wskazówek znajduje się na forum gry (zwanego Tawerną) w dziale Porady.

Zapraszam do gry!

PREFEROWANY SERWER dla nowych graczy: 2.