KOD CD ACTION grudzien 2014

Witam, czy miałby ktoś na zbyciu kod do WoT, z gazety cd action?

Ja się podpisuje i proszę o jakikolwiek :) bo i tak można tylko jednego aktywować.

Dora ja mam dla was 2 kody dla wszystkich

SKD7M-FRDRM-MX59C-XD7SV-WFD39

SKD7G-Z3VHW-3C9YP-KRNFF-HAWFA

moge sprzedac dwa kody za psc 20 zł

Dam za Psc 20 lub skiny do cs go :P

Ale jesteście pazerni <_<

Mentalność polaka , nic za darmo, chyba że w ryja , temat pisze do oddania a Wy sprzedajcie sprzedaje to się .... na ulicy , tka BTW

Zostal mi tylko kod zaproszeniowy. Jak ktos chce, niech wali na priva.

Oczywiscie oddaje za darmo.

EDIT:

Poszlo do Wagonika.

Zapraszam na priv,mam oba kody. W WoT'a nie gram więc są mi zbędne.

jesli ktos nie gra w WoT'a, a kod ma, to chetnie przyjme, niestety nie mam nic do zaoferowania w zamian, takze na "krzywy ry*" ^^

Nie rozumiem dlaczego zarzucacie ludziom cebulactwo, jeżeli chcą coś w zamian :huh:, w końcu wydali te 15,99 na gazetkę wiec o co chodzi?

>> kod na golda z 2013 nie wiem czy działa>> 5BN64Y-H2KDKC

Jesli ktos ma na zbyciu kodzik niech zrobi prezent i na priv podesle kodzik :)

Podczepiam się, chętnie przytulę jeden kodzik =)

Dzieki za reakcje, jednak ten kodzik poprosilbym na pw jesli ktos jeszcze ma :) Pozdrawiam

same here jak ktos ma chętnie przygarnie:)

Nie rozumiem dlaczego zarzucacie ludziom cebulactwo, jeżeli chcą coś w zamian , w końcu wydali te 15,99 na gazetkę wiec o co chodzi?>> kod na golda z 2013 nie wiem czy działa>> 5BN64Y-H2KDKC

No dokladnie, sami nie wydadza 16 zl ale chca by ktos im to za darmo oddal, a jak chce np skiny do cs (ktore sie dropi za darmo w grze swoja droga) to zarzucanie cebulactwa... pachnie mi tu hipokryzja ^^

FA59T-XA5HA-2YVHG-WEBDG-76FRK Zaproszeniowy dla nowych graczy. Dla wszystkich oddany.

Też został mi kod zaproszeniowy. Jak ktoś chcę to PW ;)

Swoje też oddam, bo CD-A kupuje tylko dla gazetki, a gierki leżą na półce nieużywane. Możecie mnie czcić i całować moje stopy.

Dla wszystkich: SKD72-S4KWT-VYB29-YCZCG-PSXDC

Zaproszeniowy: FA594-KNM79-VWRDX-T478R-4ERAT

Jak ktoś zabierze to niech napisze tutaj, wyśle pw albo da lajka to przekreślę żeby następny niepotrzebnie wpisywał.

Pozdrawiam, Chrum :)

Czy na jedno konto można wykorzystać tylko jeden kod?

Posiadam dwa: zaproszeniowy i dla wszystkich i nie wiem czy mogę wykorzystać oba?