Kogo polecicie i informacje ogólne

Hej dzis pobrałem gierke i grałem już 2 meczyki, kogo byście mi polecili?

postać powinna mieć średni lub duży dmg powinna być w maire prosta.

Jak wasze wrażenia z gry? ma szanse kiedyś zostać numerem 1 albo chociaż być na poziome lol'a, smite'a, doty 2?

mod_ico.png
Zmieniłem nazwę tematu
~Leman

Ogulnie polecam ci illidana więcej niformacji znajdziesz w grze :)

Na sam początek zawsze Valla. Godny dmg, jakiś tam escape, łatwa do ogarnięcia... Na start wyborna i do tego tania. HotS raczej numerem 1 nie zostanie bo w znaczący sposób różni się od innych gier z gatunku MOBA, ale zawsze będzie ciekawą alternatywą. Może nawet pod względem popularności wyprze Smite'a. Ale kto to wie. Blizzard ot tak przecież nie pozwoli swojej produkcji umrzeć więc pograć można bez poczucia, że za miesiąc czy dwa wszystko czego się dorobiłeś może zniknąć.

dla mnie jaina jest boska :) jak walnie combo to pentakill xD

Valla, Raynor, Jaina, Sylvana(specjalista, ale blisko jej do zabójcy), ewentualnie Falstad, ale musisz się orientować co się dzieje na całej mapie, bo on może polecieć(Z) w dowolne miejsce i odwrócić losy bitwy swoją obecnością. Mówiłeś o dużym dmg, więc zakładam, że tylko zabójcy Cię interesują.

HoTS jest lepszy od każdej z wymienionych przez Ciebie gier.

Może nawet pod względem popularności wyprze Smite'a.

Patrząc na czas w kolejce do meczu w obu grach, powiedziałbym, że przebił go popularnością już dawno temu.

PS.

Ogulnie polecam

słownik. ;)

edit.

Polecam ci przeczytać nazwę tematu Ten błąd nie był przypadkowy

Przepraszam, teraz dopiero zauważyłem nazwę tematu. W takim razie słownik polecam autorowi tematu :D

PS.słownik.

Polecam ci przeczytać nazwę tematu :D

Ten błąd nie był przypadkowy :)

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Hej dzis pobrałem gierke i grałem już 2 meczyki, kogo byście mi polecili?

postać powinna mieć średni lub duży dmg powinna być w maire prosta.

Jak wasze wrażenia z gry? ma szanse kiedyś zostać numerem 1 albo chociaż być na poziome lol'a, smite'a, doty 2?

mod_ico.png
Zmieniłem nazwę tematu
~Leman