Kolejne anime

witam
szukam jakiegos kolejnego anime ( zapychacza do wyjścia kolejnego sezonu BNHA )
czego oczekuje ?
walki, supermoce, komedia, różnorodność postaci, jak najmniej romansu
co już widziałem ?
Dragon ball Z super gt, Bleach, One Piece, HxH, akame ga kill, BNHA, SNK, Overlord, Fairy tail, naruto, black clover, Danmachi, saga winlandzka, log horizon, SAO, magi, tate no yusha, full metal alchemist, nanatsu no taizai
chyba wszystko choć mogłem coś pominąć

Cześć,
Jeśli chcesz komedię podobną do tego co oglądałeś to polecam: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! oraz Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Jeśli chcesz jakiś shounen ale trocchę poważniejszy to Akame ga KIll
Jeśli żadne z powyższych nie spełnia wymagań to daj znać, coś znajdziemy :wink:

Akame ga Kill odradzam osobiście
Z tego co widzę nie masz na liście Kill la kill, tak więc polecam. Oprócz tego
Cowboy Bebop, Dororo, Drifters, Ergo Proxy, Mob Psycho, Psycho-pass, Samurai Champloo, Seirei no Moribito, Stranger: Mukou Hadan.

Ja poradzę Assassination Classroom, Tengen Toppa Gurren Lagann, oczywiście JoJo (chodź naprawdę fajnie zaczyna się robić w sezonie Stardust Crusaders). No i nie do końca pasujące do wymagań, ale bardzo przeze mnie lubiane Mirai Nikki i Steins Gate.

Akame spełnia chyba wszystkie wymagania :slight_smile: Ocenę też ma całkiem niezłą.
Psycho-pass i Seirei to jak dla mnie obowiązkowe pozycje. Z tym, że nie są “lekkie”. Autor tematu oglądał raczej typowe shouneny, stąd moje propozycje :slight_smile: Można jeszcze dodać One Punch Man, powinno spełnić wymagania.

Yu Yu Hakusho
Ao no Exorcist
Beelzebub
D.Gray-man

Polecam wejsc na strone typu MyAnimelist lub Anilist w kategorie “shounen” bo tego typu anime jest bardzo duzo.

Arifureta (czy jakoś tak).

akame ga kill napisałem w pierwszym poście że oglądałem
Assassination Classroom-widziałem zapomniałem dodać
Arifureta-oglądam,zapomniałem dodać
One Punch Man-czekam na 3ci sezon, zapomniałem dodać
Ao no Exorcist Beelzebub widziałem,zapomniałem dodać
reszte to sprawdze co i jak

w jakiej kolejności oglądać JoJo ?

Hellsing - polecam sprawdzić.
No i jak nie widziałeś zwykłego Dragon Ball’a to tam jest najwięcej gagów ze wszystkich serii DB.

@booxy
To jest hit tego roku, polecam ^^

Nie będę sprawdzał co polecali ci wcześniej po prostu podam: Bohater tarczy, Dr. Stone, Danmachi, black clover, fairy tail, log horizon, little witch academia.

Wyleciało mi z głowy, jak się zowie to anime co głównym bohaterem jest typek z tarczą (który nie ma łatwego życia) ? Żeby nie było - oglądałem i polecam, ale nazwy nie kminie.

Do tego takie “on going” dosyć ciekawe jest Dr. Stone, ale nie wiem czy na polskich stronkach znajdziesz.

@CASCADE
Tate No Yuusha No Nariagari
Zacne anime, ale niestety trochę zajedzie zanim wyjdzie kolejny sezon :frowning: