Kolejny roczek gry, czyli Szóste urodziny Royal Quest!

Mimo wielu konkurencyjnych tytułów, które rywalizowały z Royal Quest, to właśnie ten jako jeden z nielicznych może się pochwalić sześcioletnim stażem z polską lokalizacją. W związku z tym, jak co roku w lutym świętujemy urodziny rodzimego serwera gry. Sześć lat, to nie mało, spodziewać się można było, że w tym roku będzie hucznie i tak też jest!

Z okazji wspólnego, kolejnego roku polska administracja w ramach prezentu urodzinowego obdarowała graczy dwutygodniowym kontem premium oraz eventem na podwójny exp i drop. Wystarczy na stronie głównej wprowadzić kod:
3CMF-D5N4-EHGP

Którego zawartość to:

  • 14 dni Królewskiego Błogosławieństwa
  • 20x Bilet opiekunki
  • 20x Czterolistna koniczyna
  • 20x Fajerwerki
    Będzie on ważny aż do 18.02 do godziny 23:59 (lub do wykorzystania limitu liczbowego).
    Oprócz tego zapowiedziana została liczna ilość eventów, o których więcej przeczytacie tutaj: royalquest.pl.
    Powstała także oficjalna grupa na fb, prowadzona przez administrację by ułatwić przepływ informacji: https://www.facebook.com/groups/355512258429687/about/

Kolejny rok istnienia serwera, to doskonały powód by ponownie zajrzeć do gry, jak wielu innych, powracających starych graczy, a także nowe, szukające rozrywki w sieci osoby.
Mimo wielu krzyków iż gra opiera się o P2W, ta przetrwała kolejny rok i udowodniła że jest bezkonkurencyjnym tytułem w naszym “polskim gamingowym społeczeństwie”.

Dołącz już dziś, skorzystaj z urodzinowych bonusów, które pozwolą Ci w szybki sposób doświadczyć świata gry, a także wybić postać na wyższe poziomy, by umożliwić kluczową rozgrywkę! :wink:

1lajk