Kolony - gra przeglądarkowa

Witam

Serdecznie zapraszam na https://kolony.pl/ gra ekonomiczno-strategiczna akcja dzieje sie w przyszłości w kosmosie, więcej na stronie.

Pozdrawiam

Czyżby reaktywacja starego dobrego Kolony? Wrócę do domu, to sprawdzę

Nie powiem, od strony graficznej strona główna prezentuje się... interesująco? Przypomina mi moją pierwszą stronę, którą napisałem w gimnazjum na informatyce.

Ja rozumiem, wersja "testowa", ale na tym etapie alfy? testy powinny być IMO zamknięte. Wisienka na torcie - pytanie o numer buta przy rejestracji. Że wat?

Nie powiem, od strony graficznej strona główna prezentuje się... interesująco? Przypomina mi moją pierwszą stronę, którą napisałem w gimnazjum na informatyce.

Ja rozumiem, wersja "testowa", ale na tym etapie alfy? testy powinny być IMO zamknięte. Wisienka na torcie - pytanie o numer buta przy rejestracji. Że wat?

Piekne podsumowanie, ale fakt faktem numer buta niszczy system xD

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odniosę się także do postów.

@Skoli – tak jest to reaktywacja Kolony, które być może znasz z atarii bądz kolony.net.

@skasio,@adiif1 – Macie racje jeśli chodzi o stronę główną to nie powala na kolana, ale jak jest wspomniane to tylko wersja testowa, po zalogowaniu myślę ,żę już jest całkiem ok jak na tą wersję.

Mam nadzieję ,że reszta gry od strony wizualnej jest w miarę poprawna. Widzę także, że ostatnią rzeczą jaka Was oburzyła jest pytanie o numer buta. Oczywiście pytanie to tylko jest zabezpieczeniem antyspamowym i miało być żartobliwe wobec dzisiejszego traktowania obywatela wobec prywatności, ale jak widać większośc tego nie chwyta więc zostanie dodana informacja, nasz błąd (ciekawi mnie także czy Panowie ,aż tak dbają o prywatność i nie posiadają pewnych portali jak i zarejestrowanych kart sim :-).

Głównym celem wypuszczenia gry w takiej wersji była chęć dostania jakiegoś odzewu i trafienia do dawnych graczy kolony, którzy znają poprzednie wersje i mogą szybko pomóc skorygować pewne rzeczy.

Dziękuje jeszcze raz za odzew postaramy się wprowadzić należyte zmiany. Być może po tych zmianiach ocenicie grę ponownie. Jeszcze na konieć pół żartem, pół serio podobno nie liczy się wygląd tylko wnętrze, ;-).

Bardziej z Kolony.net jedna z moich ulubionych gier :D zreaktywujcie jeszcze Dominacje i GalaxyWars a zrezygnuje z pracy <3

Witam

Serdecznie zapraszam na https://kolony.pl/ gra ekonomiczno-strategiczna akcja dzieje sie w przyszłości w kosmosie, więcej na stronie.

Pozdrawiam