Kompendium - Pytania

Mam parę pytań. Nigdy wcześniej nie interesowałem się DOTĄ 2, ale coraz częściej docierają do mnie informacje odnośnie turnieju "International" i puli nagród z nim związanych. Niestety jako laikowi w tym temacie, nie jest mi łatwo ogarnąć co i jak stąd też zwracam się do osób bardziej zorientowanych o pomoc w następujących kwestiach:

1. Na stronce można kupić kompendium:

  • po co mi to ?
  • jaka jest różnica między tym na starcie i na 50 lvl ?
  • czy 50 lvl to poziom maksymalny ?
  • co muszę zrobić żeby podnieść poziom kupionego kompendium ?
  • co z tymi nagrodami za osiągnięcie konkretnych kwót nagród - otrzymuje je każda osoba która kupi kompendium ?
  • czy uzyskane nagrody są permanentne dla konta ?
  • czy zakup kompendium w jakiś sposób daje możliwość "obstawiania" meczy ? (takie wrażenie odniosłem czytając te informacje na stronce)
  • czy podnoszenie poziomu kompendium od zera wiąże się z kupowaniem punktów, czy też może podnosi się poziom przez osiągnięcia w grze ?
  • co zawiera to kompendium - jakaś użyteczna wiedza ?
  • jest to item możliwy do wykorzystania w jakiś sposób po zakończeniu turnieju ?

To chyba tyle. Dziękuję z góry wszystkim pomocnym :)

Pozdro

Koleś, wszystkie pytania które tutaj zadałeś mogłeś sobie znalezć w 10 sekund a niektóre są tak oczywiste że nie wiem po co je pisałeś.

1. Głupie pytanie, równie dobrze można zapytać się po co Ci komputer. Kupując kompendium wspierasz The International.
2. Compendium 50 lvl ma więcej rzeczy w zestawie których nie ma podstawka.
3. Nie.
4. Robić zadania lub kupić punkty.
5. Tak...
6. To chyba oczywiste.
7. W pewnym sensie tak.
8. Odpowiedziałem wyżej.
9. http://www.dota2.com/international/compendium/
10. Dostajesz itemy z kompendium.

Itemy, zmiany pogody, wyglądu mapy, dźwięków.

Otrzymywane itemy zależą od posiadanego poziomu.

Nie. 150 to chyba max.

Grać mecze, za które dostajesz punkty, wymieniać itemy na stronkach za te punkty, kupić.

Tak.

Tak.

-

Patrz punkt 4.

-

Chyba tylko do przeglądania.

Nie jestem niczego w 100% pewny, najlepiej niech wypowie się ktoś, kto się zna bardziej na takich sprawach.

Dzięki za odpowiedzi :) Rozumiem że jakaś lista tych osiągnięć do odblokowania jest umieszczona wewnątrz kompendium i że nie ma znaczenia doświadczenie gracza ? Są jakieś osiągnięcia niemożliwe do zdobycia dla newba ?

http://dota2.gamepedia.com/The_International_Compendium_2015

Mam parę pytań. Nigdy wcześniej nie interesowałem się DOTĄ 2, ale coraz częściej docierają do mnie informacje odnośnie turnieju "International" i puli nagród z nim związanych. Niestety jako laikowi w tym temacie, nie jest mi łatwo ogarnąć co i jak stąd też zwracam się do osób bardziej zorientowanych o pomoc w następujących kwestiach:

1. Na stronce można kupić kompendium:

  • po co mi to ?
  • jaka jest różnica między tym na starcie i na 50 lvl ?
  • czy 50 lvl to poziom maksymalny ?
  • co muszę zrobić żeby podnieść poziom kupionego kompendium ?
  • co z tymi nagrodami za osiągnięcie konkretnych kwót nagród - otrzymuje je każda osoba która kupi kompendium ?
  • czy uzyskane nagrody są permanentne dla konta ?
  • czy zakup kompendium w jakiś sposób daje możliwość "obstawiania" meczy ? (takie wrażenie odniosłem czytając te informacje na stronce)
  • czy podnoszenie poziomu kompendium od zera wiąże się z kupowaniem punktów, czy też może podnosi się poziom przez osiągnięcia w grze ?
  • co zawiera to kompendium - jakaś użyteczna wiedza ?
  • jest to item możliwy do wykorzystania w jakiś sposób po zakończeniu turnieju ?

To chyba tyle. Dziękuję z góry wszystkim pomocnym :)

Pozdro