Komunikat do polskiego community GW2

Ja nie napisałem, że się naśmiewasz tylko, że sugerujesz… Do reszty już się nie odniosę bo temat jest o czymś innym i jeszcze coś ktoś napisze, że się fanboje wowa zleciały ;p

Ten człowiek odleciał, wylądował na Marsie i wrócił na piechotę do Kraśnika.

1lajk

W WoW grałem, sama gra jest dobra. Zniechęciło mnie jednak community (może kwestia serwera). Ludzie potrafili wyrzucić mnie z party przed walką z ostatnim bossem. Tak o, bo za mało dmg robiłem. Na zwykłym poziomie trudności…
W takim FFXIV jak mi siadło zasilanie i wróciłem po 10min to moje party czekało na mnie przed walką (usiedli sobie przed bossem i gadali). Jak wróciłem to napisali, że czekają bo trochę zajęło nam dotarcie tutaj i nie chcieli bym musiał od nowa się męczyć.
No różnica ogromna.
Dodatkowo w WoW była plaga botów zbierających materiały. Tam kolejki do kwiatków się ustawiały.
Dobra, koniec mojego spamu. Musiałem się wyładować widząc, że ktoś tak broni WoW.

Z Aiwe osobiście nie miałem do czynienia, ale reputację mają kiepską od kiedy tylko pamiętam. Ten screen u góry to tylko jeden z przykładów. Gdzieś pewne by szło odkopać tematy z ciekawszymi :wink:

Czy to krytyka skierowana we własną drużynę?

Takie trochę winny się tłumaczy…
Po co odpowiadać społeczności gry którą się opuszcza… nie wiadomo. Trzeba było robić tak jak ta laska wam napisała, wyjść po cichu i tyle, a tak to kręcicie sami na siebie drame.
Ja już otwieram czipisiki i sobie czytam dalej.
Tak poza tym trochę za poważnie podchodzicie do jakiejś tam gry, to już nie czasy tibii że była tylko tibia, metin i gta 1. Nie ta gra to inna, just chill and move on.

3lajki

+1. @Foxs
Troche wywód ludzi jakby uzależnionych od gry. xd

1lajk

Aż się zalogowałem na forum, żeby skomentować ten cały temat.

Iks de.

Nic się nie zmieni. Założą nową gildię, pod inną nazwą, pozmieniają nicki i wszystko będzie cacy przez 2 tygodnie (optymistycznie), po czym ego dowództwa znowu wyjdzie.

Nie widzę sensu odnoszenia się do każdego punktu poruszonego w temacie, ale chcę odnieść się do 11 w poście otwierającym: nie trzeba screenów, żeby wiedzieć, że Xar i cała jego banda jest bandą nakręcającą siebie nawzajem o tym, jacy to oni nie są fajni - wystarczy poczytać ich posty na forum i pod newsami na stronie głównej o tej gildii.

Szkoda tylko, że przestaną opłacać promocję swojej gildii na stronie głównej przez jakiś czas, przychody spadną i trzeba będzie robić więcej clickbaitów.

1lajk

No nawet ciekawie. Haha nawet GURU wstawił temat na główna żeby bardziej nakręcić. Jak zwykle mowa o 1 grze schodzi na dyskusję o 2.

1lajk

Biją się gildie z martwego crapu, idę po popcorn :joy:

Już nie mówie o tym że Warcraft jest cross realm i po prostu zasysałeś więc cie kickneli no ale przecież w WoWie prawie nic w Game Shopie nie ma a jak nawet chcesz coś tam kupić to nie ma tam niczego ciekawego - tyle że to również możesz kupić za golda w grze - wszystko co ma jakąś wartość jest tylko i wyłącznie in game.

Jak się nie ma pojęcia to się nie pie****i , przestań wylewać swoje żale - nie dość że pieprzysz głupoty to jeszcze nie o grze o której mowa.

Brak słów, Xar to taki typowy, jaskiniowy, gruby przegryw życia, który musi jebnąć 3 godzinny esej, bo go “obrażajo”. Jesteś śmieciem, który wwala się na siłę absolutnie wszędzie gdzie może mimo, że nikt go o to nie prosi i zdecydowania większość sobie tego nie życzy, dlatego wyrobiłeś o sobie i swojej autystycznej gildii taką, a nie inną opinie, pracowałeś na nią wiele lat, kiedy to ciągle tworzyłeś kolejne i kolejne multikonta sypiące reklamy na lewo i prawo jakby wasza śmieć-gildia była jakąś grą mobilną. Ty potrzebujesz pomocy specjalisty, a nie kolejnej gry, udaj się do takowego. A i btw. chuj w AIWE. PS. w którym momencie i jakich warunkach zrobiłeś z guru swoją sukę, która reklamuje każdy twój niedojebany post na portalu? Napisz, to może ktoś wartościowy się czegoś od ciebie nauczy i będzie mógł zareklamować coś, co ma sens i co będzie się chciało komuś przeczytać w przeciwieństwie do twojego żal-posta, w którym odpadłem po pierwszych dwóch punktach.

3lajki
  • Xar to taki typowy, jaskiniowy, gruby przegryw życia, który musi jebnąć 3 godzinny esej, bo go “obrażajo”
  • Jesteś śmieciem

xD
Przepraszam ale w tym momencie właśnie Community Guild Wars 2 Polska pokazuje że jednak ten cały Xar to ma racje :smiley:

@guru rób screeny będzie do artykułu :joy: :joy:

3lajki

Poza faktem, że ostatnio w GW2 grałem na premierę to niech ci będzie, a teraz idź pajacu reportować posty na portalu, może kiedyś coś wywalczysz, bo póki co ci nie idzie :wink:

Widać że niektóre (a raczej znaczna większość) zabolały. Napisałeś to w taki sposób, że mam wrażenie jakbyś desperacko próbował chronić swoją już nieźle zniszczoną reputacje, ale tego już nie zmienisz. Nic nie dzieje się bez przyczyny i ty dobrze o tym wiesz, nie jesteś oczerniany wszędzie bez powodu, a twoja cała gildia obrywa przez ciebie.

Życzę powodzenia wszystkim normalnym i niearoganckim osobą z gildii w nowej grze. Obyście nie byli pokrzywdzeni przez Xara tak bardzo, jak w GW2.

1lajk

Aż ja tez się zalogowałem.
NO NIC ARENA MUSI ZAMYKAĆ GW2 BO XAR ODCHODZI xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD IKS KUREWA DE

atencjusz taki, aż huczy.

1lajk

Panowie, na miękko. Jest piąteczek. To radosny czas w którym życie nabiera sensu na dwa dni (zanim nie wrócimy do pracy/szkoły/uczelni), w którym wypadałoby kulturalnie zasiąść i w imię integracji i wspólnej, zacnej pasji ją jest MMO stuknąć się kieliszkami.

image

XD gościu poleciałeś teraz bo bandzie. No ale mogłeś o takich “no name” nie słyszeć.



I jeszcze jeden filmik ale nie mogę wrzucić więcej linków.
1lajk

Wiesz na ten temat nie ma co z nim dyskutować dużo osób też nie nagrywa filmików ani niczego żeby nie zdradzać bulida oraz sposobu przejścia ale teraz nagle modne jest pokazywanie jak coś się robić jaki bulid najlepszy co zabija kompletnie gry MMORPG. Co z tego że dany bulid daje ci minimalnie większy DMG jak nie wygodnie ci się gra nie sprawia ci przyjemności. A po drugie po co zdradzać dane taktyki. Po 3 a pro po Xer czy jak mu tam podrabianych screenów również dobrze twoję filmy mogę być reżyserowane czyli nic nie znaczący dowód jak te screen osób.

1lajk

Na tej samej zasadzie i my nie wszystko przecież nagrywaliśmy. Tylko część rzeczy. Wiele fajnych osiągnięć nie zostało udokumentowanych.

Nadal czekamy na dowody na to, że screeny są podrabiane.

Niby jak ma ci on udowodnić to? a jak jesteś w stanie ty mu udowodnić ze nie są? takie czasy