Kondycja gry

Witam.

Czy nie zechciał by się ktoś podzielić informacjami, w jakiej kondycji znajduje się obecnie gra i jej społeczność.
Czy obecne zawirowania z EA i Battlefrontem mogą jakoś wpłynąć na swtor ?.

Ponieważ gdzieś w głowie świeci mi się czerwona lampa że Disney może zrobić to samo co z Marvel Heroes.

Dopiero było łączenie serwerów, także jest teraz na serwerach gęsto. Póki SWTOR przynosi zyski gra będzie stała. Jak byś grał na Darth Malgusie i miał jakieś pytania to wal :P

A na którym serwerze gromadzi się polska społeczność ?

Gromadzą. Szczerze powiem i mam znajomych w wielu gildiach także w polskich i wszyscy jednym głosem mówią że gra niestety umiera a ja i moja gildia z 30 aktywnych graczy zostało 5 w innych jest jeszcze gorzej lub już nie istnieją. Mam nadzieję że przyjdą lepsze czasy lecz nadzieja umiera każdego dnia :(

Darth Malgus. Europejski. Tu jest zakładam 99% Polaków.

@Edit

Gra może i umiera, ale minie trochę czasu zanim to co się połączyło (3 serwery) spadnie to tego stanu co był wcześniej na pojedynczym serwerze. Gram głównie PvP to na mecz 4 vs 4 albo 8 vs 8 nie czekam zwykle dłużej niż minutę. W 2018 powinien wejść jakiś nowy dodatek to znowu gracze wrócą.

O tym, że gra umiera słyszę już od dłuższego czasu. I jakoś nadal nie umarła.

Polska społecznośc wydaje sie całkiem duża. Choć moim zdaniem to kwestia wyboru między Republiką a Imperium. Zapraszam na ciemną stronę mocy.

W gildii w której gram wieczorami gra u nas 30-40 osób. Aktywnych osób jest znacznie więcej choć wiadomo nie wszyscy logują sie jednocześnie.

Z moich obserwacji po stronie Republiki jest dużo mniejszych gildyjek. Po ciemnej jest zdecydowanie więcej większych gildii. O kondycji gry ciężko mi sie wypowiedzieć, bo nie mam porównania z innymi grami. To jedyne mmo w jakie gram.

Jak napisali Ci wyzej - po połączeniu serwerów gramy na Darth Malgusie.

Witam.

Czy nie zechciał by się ktoś podzielić informacjami, w jakiej kondycji znajduje się obecnie gra i jej społeczność.
Czy obecne zawirowania z EA i Battlefrontem mogą jakoś wpłynąć na swtor ?.

Ponieważ gdzieś w głowie świeci mi się czerwona lampa że Disney może zrobić to samo co z Marvel Heroes.