Koniec z grami SW od EA?

Nie bronię EA ale tak ogólnie rzecz biorąc nic złego nie zrobili, nic z punktu widzenia prowadzenia biznesu. To żeby pograć Vaderem trzeba pofarmić 10h albo zapłacić rozjuszyło społeczność do tego stopnia?

Jakikolwiek poważny argument za tym, że EA powinno stracić prawa do SW? Aż tak nienawidzicie EA, że chcecie zabrać wszystkim graczom SWOTOR grę?

Jeśli aż tak bardzo chcecie super świetną grę z uniwersum SW to wszyscy, którzy podpiszą tę petycje niech się złożą i kupią sobie prawa do marki, ale przecież zapomniałem że nawet jak by się wszyscy złożyli to i tak by nie mieli tylu pieniędzy, ale oczekują że ktoś inny to zrobi.

Nie bronię EA ale tak ogólnie rzecz biorąc nic złego nie zrobili, nic z punktu widzenia prowadzenia biznesu. To żeby pograć Vaderem trzeba pofarmić 10h albo zapłacić rozjuszyło społeczność do tego stopnia? 

wiesz co to że masz kolektorkę która daje ci na start 80% broni z gry na start tym ręczne działo laserowe którym prawie każdy pojazd z gry dodatkowo masz na start każdego bohatera a teraz cena tego cudeńka 120 dolców co dla hamburger żerców jest przegięciem.

Wszystkim podpisujacym ta petycje umyka chyba jeden bardzo istotny szczegol. Mozna zabrac EA prawa do uniwersum SW ale samej gry zabrac juz sie nie da. Wiec odebranie EA praw do swiata SW rowna sie zemkniecie gry (tak samo jak w przypadku MHO). Co za tym idzie fani swiata SW beda musieli czekac kolejne 5 lat albo i wiecej na mmorpg napisane i zrobione od podstaw.

@TwilightSpracle

Akurat w tej sprawie nie walczę, ale z czystej ciekawości śledzę temat, jestem ciekaw jak to się skończy.

Uznaj mnie za obserwatora.

Informuję tylko, że wolę powalczyć, niż nic nie robić i mieć później pretensję, a to jest różnica. Dodam też, że nie lubię lays'ów, wolę chpsi trochę innej marki, o smaku spaghetti bolonese(napisałem tak, że tylko było zrozumiane), i o smaku hamburgera.

Może dla ciebie to głupota, bo ty za to nic robisz w jakiekolwiek sprawie?

Jestem czynnym działaczem w sprawie likwidacji marichuany pale jej codziennie około gram dzieki czemu przyczyniam się do zmniejszenia ilosci tego narkotyku na rynku z czego jestem dumny. Popieram delfiny , łosie ,kuny ,sarny ,jenoty ,stwoaższenie lgbt ,geje lezbijki jak i inne zwerzęta .Szanuje kobiety ale je bez sarkazmu .Jestem przeciwny arabuson, franuzom i żydom i dbam o to by zaden z nich nie

pokazywał mi sie oczy .Tez lubie chipsy o smaku hamembergera i spagetiit. Jak dalej twierdze a ty tylko potwierdzasz dalej walczysz nie walcząc w sprawie w której innym doradzasz walczyć Paradox xD

Witam. Gracze oraz fani sagi Star Wars mobilizują się i wspólnymi siłami chcą odebrać dla EA koncesję wydawania oraz prowadzenie gier z owego uniwersum który jest skierowany do właściciela marki Disney'a. Petycja ma kilka godzin a już podpisało się 65000 z potrzebnych 75000. Gry już istniejące mają być usunięte a projekty tworzone muszą być anulowane :(Dodatkowe informacje wskazują na to że firma EA ma potężne problemy z marką oraz 9% spadek na giełdzie związany właśnie z serią gier SW a przede wszystkim przyczynił się do tego Battlefront II. Przypomnijmy także o SWTOR który niedawno połączył większość serwerów z powodu braku nowych graczy oraz ogromna emigracja z owego tytułu do innych. SWTOR oraz BATTLEFRONT zrobiły w ostatnich latach ogromne straty dla EA i w ten sposób gra oraz marka ma zostać odebrana firmie. Z jednej strony się nie dziwie gdyż nic nie jest robione w kierunku rozwoju SWTOR który ma stagnację od kilku lat i szczerze powiem że gra w ogóle się nie rozwija a abonament nadal trzeba płacić. Z drugiej strony jestem fanem SW i wielu innych graczy a posiadamy tylko te MMORPG osadzone w świecie Gwiezdnych Wojen. No cóż mogę jedynie zacytować"ciemne moce ogarnęły umysł" EA.

Link do petycji: https://www.change.org/p/lucasfilm-revoke-ea-s-star-wars-license